A kényes üvegeket SoftGrips és SoftSpikes védiA SoftGrips és SoftSpikes segítségével nem kell többé időt pazarolnia a kényes poharak kézi mosására. A puha anyag finoman rögzíti a poharakat, és megvédi őket a repedésektől és a töréstől.
Minden evőeszköz, egyetlen ciklusban kimosott MaxiFlex-szelA MaxiFlex fiókba szinte minden alakú és méretű evőeszköz és evőeszköz befér. Függetlenül attól, hogy nagyméretűek vagy szokatlan formájúak, a testre szabható elválasztók és a mély fiók megkönnyíti a könnyű berakodást.
QuickSelect Wi-Fi-vel: A mosógép csatlakoztatott vezérlése az okoseszközön keresztülA csatlakoztatott QuickSelect gépek intelligens és fenntartható mosogatást tesznek lehetővé. Kapjon útmutatást a rakományának megfelelő ütemezéshez, és válassza ki, mikor indítsa el a gépet, hogy csökkentse az energiaköltségeket. Az alkalmazás összefoglalja a használat módját, és visszajelzést ad a fenntarthatóságról.
A baktériumok eltávolítása az edényekből az ExtraHygiene funkcióvalAz ExtraHygiene funkció maximális tisztaságot biztosít. A funkció az öblítéssel egy erős fertőtlenítő fázist aktivál, amely a mosogatógép hőmérsékletét 69°C-ra emeli. Ez biztosítja az edényeken lévő baktériumok nagy részének eltávolítását.
*A Swissatest Testmaterialien AG által 2021-ben Micrococcus luteus és MS2 bakteriofágra vonatkozóan külsőleg tesztelt (20212029 számú tesztjelentés).
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| Tápfeszültség | 200 V 240 V |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Öblítés Eco Clean Auto Gyors Normál Gépi fertőtlenítés |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hangjelzés a program végén Elárasztás elleni védelem Csendes működés Wi-Fi Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Állítható felső kosár Öblítőszint jelző Üvegvédő rendszer |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| ECO program időtartama | 4 h 30 min |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Zajszint | 43 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 54 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 10.9 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.6 cm |
| Mélység | 56 cm |
| Kábel hossza | 1.6 m |