A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:

















| Általános jellemzők | |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Kapacitás | 13 teríték |
| Programok száma | 5 |
| Tápfeszültség | 240 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok | |
| Tulajdonság | Hangjelzés a program végén Elárasztás elleni védelem Fél-töltés opció Állítható felső kosár |
| ECO program időtartama | 3.54 h |
| Energia és Teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 53 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 93 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 10.9 l |
| Méretek | |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Mélység | 55.5 cm |
| Súly | 27.8 kg |


