EfficientDry: javítja a szárítási teljesítményt az ajtó automatikus kinyitásával.
Eco 50 C és magasabb higiéniai szintre hitelesített intenzív 70 C és gépi ápoló programmal.
VarioFlex kosarak és Vario evőeszközfiók: számos beállítási lehetőség, több hely minden szinten.
Vario fiók: ideális evőeszközök és kisebb konyhai eszközök számára.
Triple Rackmatic rendszer: a felső polc magassága akár 5 cm-rel is állítható.
VarioFlex kosár és fiók
A VarioFlex kosárrendszer a kosárkezelés legmagasabb színvonalú rugalmasságát és kényelmét képviseli. Ezt a felső kosár nyolc rugalmas eleme biztosítja (pohártartó, összecsukható elemek és polcok). A piros színű rugalmas elemeknek köszönhetően azonnal láthatja, hogy a rugalmas kosarakat hol és hogyan tudja az edénytípushoz igazítani. Az alsó kosár még kilenc mozgatható elemet is kínál. Az összecsukható polcok lekerekített végeikkel extra védelmet és stabilitást nyújtanak. A rozsdamentes acél fogantyúknak köszönhetően pedig minden kényelmesen és gyorsan elérhető.
A magasság 3 fokozatban 5 cm-ig állítható, még teljesen megrakott felső kosárral is.
A háromszoros Rackmatic rendszernek köszönhetően a felső kosár magassága akár 5 cm-rel is állítható. És ezt teljesen megrakott állapotban is megteheti. Ez még több beállítási lehetőséget és maximális rugalmasságot jelent.
Különösen csendes mosogatógép
Senki sem szereti a zajt. Ha fontos Önnek a csend, akkor a Silence Plus 44 dB-es mosogatógép az ideális megoldás. Különösen csendes, és Ön megőrizheti a nyugalmat a konyhájában.
Egy mosogatógép, amely vigyáz magára
A Home Connect alkalmazás Tab-Count funkciója nyomon követi a felhasználást, és push-értesítéssel értesíti Önt, ha már csak öt tabletta van hátra a legutóbbi vásárlás óta. Egy közvetlen linken keresztül új csomagot rendelhet.
Intelligens programválasztás
Honnan tudja, hogy melyik programot használja az egyes töltésekhez? A programvarázsló segít a választásban. Csak válaszoljon néhány kérdésre a Home Connect alkalmazásban az edénytípusáról, a szennyeződés szintjéről és személyes preferenciáiról, mint például az energiahatékonyság, a szárítás, a sebesség és a csendesség, és a rendszer máris ajánlja a megfelelő programot. a,ahogy Ön csak megnyomja a start gombot, és örülhet a tökéletesen tiszta edényeknek minimális erőfeszítéssel.
Automatikus ajtónyitás a jobb szárítási eredmények érdekében
Az alulszárított vagy túl forró edények kirakodása kellemetlen lehet. Az EfficientDry funkcióval a mosogatógép ajtaja automatikusan kinyílik a mosogatási program befejezése után. Ez a praktikus megoldás javítja a szárítási folyamatot, megakadályozza a páralecsapódást, és kíméletesen csökkenti az edények hőmérsékletét, így azok további kézi szárítás nélkül kiüríthetők. Ez nemcsak a szárítási eredményeket javítja, hanem energiát is megtakarít.
Hitelesített higiéniai teljesítmény
Az olyan vírusok, mint a korona és az influenza, hatékonyan elpusztulnak az Eco 50 C-ben, amelyet az Integratív Higiéniai és Virológiai Intézet tesztelt (1. szintű higiéniai címke). A magas hőmérsékletű programok jelentősen magasabb higiéniai szintet érnek el, és hatékonyak a rezisztens vírusokkal szemben, beleértve a virulensebb vírusokat is. Ezt megerősítették az Intenzív 70 C és a Gépápoló karbantartási ciklus esetében (3. szintű higiéniai címkézés).
Hely az evőeszközök és kisebb konyhai eszközök számára a VarioDrawer fiókban
A VarioDrawer evőeszközfióknak, a harmadik betöltési szintnek köszönhetően a Bosch mosogatógépek még kényelmesebbek. Ideális hely az evőeszközök és kisebb konyhai eszközök, például merőkanalak és spatulák számára. Nagyobb rugalmasságot biztosít a mosogatógép betöltésekor, és több helyet teremt a mosogatórekeszben. Az alsó kosárban lévő evőeszközkosár helyettesíthető a VarioDrawerrel, így a 60 cm-es mosogatógépek esetében akár 14 készlet szabványos edénykészlet, a 45 cm-es mosogatógépek esetében pedig akár 10 készlet szabványos edénykészlet befogadására is lehetőség nyílik.
A készülék meghallgatja ÖntAz Amazon Alexával való együttműködésnek köszönhetően mosogatógépét hanggal is vezérelheti. Tudja meg, hogy az Ön országában és nyelvén elérhető-e a megfelelő „Home Connect” készség az Alexa alkalmazásban. Aktiválja a megfelelő készséget az Amazon Alexa és az Ön háztartási készüléke közötti kapcsolat létrehozásához.
A mosogatógép programjának befejezésére való várakozás időpocsékolás és felesleges aggodalom lehet.
A Home Connect leveszi ezt a terhet a válláról, és segít, hogy produktívabban használja fel az idejét. Ha szeretné, a mosogatógépéről push-értesítéseket küldhet mobilkészülékére, amelyek kényelmesen tájékoztatják Önt a mosogatógép aktuális programjának állapotáról és egyéb hasznos információkról.
InfoLight - egy piros színű reflektor, amely információt szolgáltat
A padlóra vetített piros színű LED-es reflektor a mosogatógéppel kapcsolatos aktuális információkat mutatja: hogy a mosogatógép éppen fut-e vagy már befejezte a mosási programot.
Töltse le a mindennapi életéhez tökéletesen illeszkedő programokat
Mosogatógépének használata során néha előfordul, hogy a mosogatóprogramok nem felelnek meg tökéletesen az Ön egyéni igényeinek. A programletöltési lehetőséggel rendelkező Bosch mosogatógépek lehetőséget adnak egy további program letöltésére a Home Connect alkalmazáson keresztül. a program letöltése biztosítja a tökéletes mosogatási eredményt az Ön egyedi igényeinek megfelelő programokkal.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 6 |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tápfeszültség | 220–240 V |
| Szín | Beépíthető kivitel |
| Vezérlőpanel | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és programok |
| Programok | Finom, Eco Clean, Auto, Intenzív, Gyors, Intelligens |
| Állapotjelző | Igen |
| Elárasztás elleni védelem | Igen |
| Hátralévő idő kijelzés | Igen |
| Csendes működés | Igen |
| Program vége jelzés | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Szárítás | Igen |
| Öntisztító szűrő | Igen |
| Késleltetett indítás | Igen (1–24 óra) |
| Állítható felső kosár | Igen |
| Automatikus ajtónyitás | Igen |
| Öblítőszerhiány jelzés | Igen |
| Evőeszköz kosár | Igen |
| Üvegvédő rendszer | Igen |
| ECO program időtartama | 3 óra 55 perc |
| Energia és teljesítmény |
| Energiaosztály | B |
| Zajszint | 44 dB |
| Energiafogyasztás (100 mosás) | 65 kWh |
| Vízfogyasztás / mosás | 9 liter |
| Méretek és súly |
| Magasság | 81.5 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Tömlőhossz | 190 cm |
| Kábel hossza | 175 cm |
| Súly | 34.5 kg |