A energiahatékonysági osztály: A legenergiahatékonyabb mosogatógépeinkHa az erőforrások megtakarításáról és a mosogatási eredményekkel szemben támasztott legmagasabb követelményeknek kell megfelelni, lehet, hogy kompromisszumot kell kötnie. A Zeolith szárítási technológián, az innovatív habszigetelésen és az intelligens technológián alapuló, rendkívül hatékony energiatakarékos rendszerünknek köszönhetően mosogatógépeink elérik az A energiaosztályt. Mindig, minden alkalommal, kompromisszumok nélkül. Az A energiaosztályú Bosch mosogatógépeinkre mindig számíthat a hatékony és tökéletes mosogatási eredmények érdekében, bármilyen körülmények között.
Személyre szabott mosogatási eredmények
Sokan szeretnénk, ha a mosogatógépünk jobban tisztítana és szárítana, sőt, gyorsabban is befejezné a mosogatást. Az Intelligens Program* segítségével a mosogatógép ehhez igazítja a mosogatási folyamatot. A program befejezése után a Home Connect alkalmazáson keresztül kiértékelheti a tisztítási és szárítási eredményeket, vagy a program időtartamát. A mosogatógép ezután automatikusan módosítja a beállításait, és további alternatívákat kínál, például egy energiatakarékosat. A program teljes átláthatóságot biztosít a víz- és energiafogyasztás tekintetében is. *Az Intelligens Programot akkor használhatja, ha rendelkezik Home Connect fiókkal, amelyre külön felhasználási feltételek vonatkoznak, telepítette a Home Connect alkalmazást a mobileszközére, a mosogatógép csatlakozik az internethez, és összekapcsolta a mosogatógépet a Home Connect fiókjával.
Rendkívül csendes mosogatógép.
Senki sem szereti a zajt. Tehát, ha fontos Önnek a csend, a Silence Plus 42 dB mosogatógép az ideális megoldás. Kivételesen csendes, így a konyhában megőrizheti nyugalmát és csendjét.
Tökéletes szárítás, alacsony energiafogyasztás.*
Amikor kipakoljuk a mosogatógépet, egyes edények (különösen a műanyagok) még nedvesek lehetnek. A természetes ásványi zeolit technológiával ellátott PerfectDry mosogatógépek tökéletes szárítási eredményt biztosítanak. A tisztítási fázisból származó nedvességet felhasználja, és a szárítási fázis során meleg, száraz levegőként bocsátja ki. Alacsonyabb energiafogyasztással a PerfectDry segítségével az edények azonnal elpakolhatók*. *Bosch PerfectDry mosogatógép zeolit technológiával és B energiaosztállyal, összehasonlítva egy hasonló, zeolit nélküli és D energiaosztállyal rendelkező Bosch mosogatógéppel.
Validált higiéniai teljesítmény
Az olyan vírusokat, mint a koronavírus és az influenza, hatékonyan elpusztítja az Eco 50 C program, amelyet az Integratív Higiéniai és Virológiai Intézet tesztelt (1. szintű higiéniai címke). A magas hőmérsékletű programok jelentősen magasabb higiéniai szintet tesznek lehetővé, hatékonyak a rezisztens vírusok, beleértve a virulensebb vírusokat is, ellen. Ezt az Intenzív 70 C és a Machine Care karbantartási ciklusok (3. szintű higiéniai címke) esetében is megerősítették.
Rugalmas és biztonságos polcok, amelyek könnyen csúsznak.
A mosogatógép betöltése mostantól sokkal könnyebb. Az állítható Max Flex Pro kosarakkal mindenféle edényt könnyedén bepakolhat, és biztosíthatja azok biztonságos rögzítését. A továbbfejlesztett csúszórendszernek köszönhetően a be- és kipakolás egyszerű és könnyű.
A háztartási géped hallgat rád.
Az Amazon Alexával való partnerségnek köszönhetően a mosogatógép hanggal is vezérelhető. Tudja meg, hogy az Alexa alkalmazásban elérhető-e a vonatkozó „Home Connect” funkció az Ön országában és a használt nyelven. Aktiválja a megfelelő képességet az Amazon Alexa és a háztartási készülék közötti kapcsolat létrehozásához.
Az álldogálás és a mosogatógép programjának befejezésére való várakozás időpocsékolás és felesleges aggodalom lehet.
A Home Connect kiiktatja ezt a gondolatot a fejedből, és segít hatékonyabban kihasználni az idődet. Ha szeretnéd, push értesítéseket küldhetsz a mosogatógépedről a mobileszközödre, amelyek kényelmesen tájékoztatnak a mosogatógép aktuális programjának állapotáról, valamint egyéb hasznos információkról.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Szín | Beépíthető |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Eco Clean |
| Auto |
| Intenzív |
| Tulajdonság | Gyermekzár |
| Fél-töltés opció |
| Aquastop |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| ECO program időtartama | 4.55 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Zajszint | 42 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 54 kWh |
| Energiafogyasztás/mosás | 0.54 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.5 l |
| Méretek |
| Magasság | 815 mm |
| Szélesség | 598 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Súly | 43.1 kg |