Intenzív és hatékony tisztítás a legrejtettebb területeken isFedezze fel a PowerIntense technológiát – a fejlett megoldást, amely új szintre emeli a mosogatógép teljesítményét. A négy, kétdimenziós mozgású szatellit szórókar rendkívül hatékony vízpermetezést biztosít, amely eléri a nehezen hozzáférhető helyeket is, kefeszerű hatást keltve a maximális tisztaságért. A fejlett szórókar-rendszer kimagasló szennyeződés-eltávolító teljesítményt nyújt. A PowerIntense technológiának köszönhetően a készülék minden zónája intenzív tisztítóterületté válik, így az edények makulátlanul tisztán kerülnek ki! *Nemzetközi szabványok szerint végzett belső tesztek alapján, a BEKO BBC 181 B referenciamodell CornerIntense szórókarral felszerelve, Intensiv 70 programon, előre meghatározott nagy edénykészlettel összehasonlítva.
Energiatakarékos megoldás természetes szárítássalTermészetes légáramlás a tökéletesebb szárításért. A SelfDry funkció a program végén automatikusan kinyitja a mosogatógép ajtaját, hogy a friss levegő beáramoljon, a pára pedig távozzon – ez jelentősen javítja a szárítási teljesítményt. * A funkció alkalmazása meghosszabbítja a program futási idejét.
Könnyű bepakolás, kifogástalan tisztaság minden alkalommalA rugalmas harmadik fiók nem csak az evőeszközök számára ideális. Állítható szekciói és kivehető tálcái révén tökéletes espresso csészékhez, hosszú konyhai eszközökhöz is, miközben a felső kosárban továbbra is marad hely a borospoharak számára. A magasságában állítható rekeszek maximális rugalmasságot kínálnak, így a bepakolás egyszerűbb és hatékonyabb, a tisztítás pedig minden alkalommal hibátlan.
Optimalizált kialakítás bármilyen edénymennyiséghezMaximalizálja a helyet és minimalizálja a bepakolással járó erőfeszítést az alsó, állítható kosár segítségével. A lehajtható tartók könnyedén alkalmazkodnak mindentípusú edényhez – a 6 cm mély tálaktól a nagy fazekakig –, így személyre szabott és kényelmes mosogatási élményt biztosítanak újrarendezés nélkül.
Maximális rugalmasság, erőfeszítés nélkülA flexibilis felső kosár tökéletesen alkalmazkodik – a nagy tányéroktól a törékeny poharakig. Gyors bepakolás, rendezett elrendezés, kompromisszumok nélküli tisztítás. A felső kosár könnyedén állítható fel vagy le, így akár 30 cm-es pizzaszeletekhez való tányérok is elférnek alul, vagy 24 cm-es borospoharak felül. Magasabb edények? Több csésze? Csak engedje le a kosarat – és kész is a szükséges hely, gyorsan és bármilyen erőfeszítés nélkül.
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 15 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Szín | Fehér Beépíthető |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| FUNKCIÓK ÉS PROGRAMOK |
| Programok | Finom Előmosás Eco Clean Auto Intenzív Gyors Normál Aqua Flex |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Gyermekzár Csendes működés Szárítás Só-utánpöltés jelzés Szuper öblítés jelző Állítható felső kosár Automatikus ajtónyitás Evőeszköz kosár Szennyeződésérzékelő |
| ECO program időtartama | 4.35 h |
| ENERGIA ÉS TELJESÍTMÉNY |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Zajszint | 41 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 55 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 8.9 l |
| MÉRETEK |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 37.8 kg |