Energiatakarékos, természetes szárításA természetes légáramlás jobb szárítási teljesítményt eredményez. A SelfDry funkció a program végén automatikusan résnyire nyitja a mosogatógép ajtaját, így a friss levegő bejut, a pára távozik, és a szárítás hatékonyabbá válik.
*A funkció aktiválása meghosszabbíthatja a mosási ciklust.
Optimalizált kialakítás bármilyen edényhez
A rugalmasan alakítható alsó kosárnak köszönhetően maximálhatja a helyet és minimalizálhatja a bepakolással járó erőfeszítést. Az állítható tartók könnyedén lehajthatók, így akár mélyebb tálakat (legfeljebb 6 cm), akár nagy lábasokat is gond nélkül elhelyezhet. Minden töltethez személyre szabott mosogatási élményt biztosít – újrarendezés nélkül.
Állítható felső kosár
A felső kosár könnyedén állítható, így tökéletesen alkalmazkodik a nagyobb tányérokhoz és a törékeny poharakhoz egyaránt. Gyors bepakolás, rendezett belső tér, kompromisszumok nélküli tisztítás. A felső kosár felfelé és lefelé is csúsztatható, így akár 30 cm-es pizzatányérok, akár 24 cm-es borospoharak is kényelmesen elférnek. Magasabb edényeket helyezne el vagy több csészére lenne szüksége? Egyszerűen engedje le a kosarat, és pillanatok alatt megteremtheti a szükséges helyet – könnyedén, átrendezés nélkül.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 6 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kosár anyaga | Műanyag |
| Szín | Fehér Beépíthető |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Hozzátartozó kiegészítők | Evőeszköz fiók |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Finom Előmosás Eco Clean Auto Intenzív Gyors Normál Aqua Flex |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Gyermekzár Szárítás Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Szuper öblítés jelző Szennyeződésérzékelő Üvegvédő rendszer |
| ECO program időtartama | 3.54 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Zajszint | 41 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 75 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 8.5 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 36.4 kg |