Hygiene IntenseA forróvíz tisztító ereje által inspirált HygieneIntense funkció az Intensive 70 programban a baktériumok és vírusok 99,999%-át távolítja el az edényekről a tökéletes higiénia érdekében. A magas hőmérsékleten keletkező gőz teljesen befedi az edények felületét, amelyeket ezután forró vízzel öblít le az intenzív fertőtlenítés érdekében. A HygieneIntense funkció az Eco, Auto, Intensive, Aquaflex, Clean&Shine Quick&Shine, Fast 60` programokra is alkalmazható. A funkció hozzáadása megnöveli a kiválasztott programok időtartamát, és a mosási programok a kiválasztott terméktől függően eltérőek.
Intenzív 70°C
Ez a program a nagyon piszkos edények vagy olyan edények mosására szolgál, amelyek már rászáradt ételmaradékokat tartalmaznak. Titka a magas hőmérsékletű víz használata a mosáshoz és az öblítési ciklusok.
Clean&Shine
Ez a program mindössze 58 perc alatt megtisztítja és fényessé teszi az edényeket, függetlenül azok szennyezettségi fokától.
Elcsúsztatható fedelű mosogatószer adagoló
Könnyen nyitható adagolófedél
Ügyeljen rá, hogy ne sértse meg az ujjait, amikor megpróbálja kinyitni a mosogatószer adagolót. Az elcsúsztatható fedelű mosogatószer adagolót annyira könnyű kinyitni és becsukni, hogy szinte már gyerekjáték.
Robusztus vízszóró kar
A mosogatógép robusztusabb szórókarral van felszerelve, és az erősebb vízsugár lehetővé teszi az edények hatékony tisztítását. Maximális mosási hatékonyság!
Mini 30`
Kifejezetten az enyhén szennyezett edények és poharak számára kifejlesztett program. Teljes töltet esetén 30 perc alatt, 35 C°-on moshat, így vizet, időt és energiát takaríthat meg. A program meghosszabbítható, ha bizonyos funkciók aktiválva vannak.
Késleltetett indítás
Ez a funkció lehetővé teszi, hogy a mosogatógép indítását elhalassza arra az időpontra, amikor szeretné.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 13 teríték |
| Programok száma | 4 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Eco Clean Intenzív Gyors |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Fél-töltés opció Állítható felső kosár Evőeszköz kosár |
| ECO program időtartama | 3 h 25 min |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 49 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 94 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 12.9 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 34.8 kg |