Kiváló üveg tisztítás
Az AEG SoftGrip és SoftSpikes rendszereinek köszönhetően kényes szemüvegei most minden eddiginél biztonságosabb módon tisztíthatók, amelyek tökéletesen rögzítik a üveget, és megóvják őket az töréstől.
Elegendő hely minden eszközhöz a Maxiflex fiókban
A MaxiFlex fiókkal bármilyen méretű evőeszközök és edények, akármekkora és bármilyen formában is moshatók egyetlen ciklusban. A rugalmas elválasztók a terhelés függvényében helyezhetők el, a megnövelt mélység pedig elegendő helyet biztosít minden terjedelmes tárgy számára.
Gyors kiválasztás wi-fi-vel: Inteligens távirányítás
A QuickSelect mosogatógépek intelligens és felelősségteljes mosogatást tesznek lehetővé. Útmutatást kap a terheléstől, az időtől és a szennyeződés mértékétől függően megfelelő programhoz. Ütemezze be a mosást az energiaköltségek csökkentése érdekében. Az alkalmazás röviden bemutatja, hogyan kell használni, és ECO jelentéseket kínál.
Az edények alapos tisztítása
Használja ki a hibátlan mosogatás előnyeit a SatelliteClean® segítségével. Ez a szórókar háromszor jobb fedést biztosít, mint a standard. Mivel a dupla forgású kar folyamatosan változtatja a permetezési szöget, a víz mindenhová eljut a kádban, és az edényeket alaposan megtisztítják.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 7 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| Tápfeszültség | 240 V |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Öblítés Eco Clean Auto Gyors Szárítás Normál Gépi fertőtlenítés |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hangjelzés a program végén Elárasztás elleni védelem Csendes működés Wi-Fi Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Állítható felső kosár Öblítőszint jelző Üvegvédő rendszer |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| ECO program időtartama | 4 h 30 min |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Zajszint | 43 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 54 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 10.9 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.6 cm |
| Mélység | 56 cm |
| Kábel hossza | 1.6 m |