Minden eszköz egyszerre mosogatható a MaxiFlexszelA MaxiFlex rekeszeket úgy terveztük, hogy bármilyen méretű és formájú edények és eszközök elhelyezhetők legyenek bennük. Legyen szó extra méretűről vagy különleges formájúról, az egyedileg variálható elválasztók és a mély rekesz mindegyiknek helyet ad.
SoftGrips és SoftSpikes – védelem a finom üvegholminakA SoftGrips és a SoftSpikes rögzítőelemeknek köszönhetően többé már nem kell a legtörékenyebb poharakat sem kézzel mosogatnia! Lágy anyaga gyengéden és biztonságosan rögzíti és tartja a poharakat, így azok nem repednek, nem törnek el.
SatelliteClean®. Teljes tisztaság. Extra vízfelhasználás nélkülAz edények makulátlanul tisztán kerülnek elő a SatelliteClean® mosogatógépből – akár 3x jobban teljesít, mint a hagyományos mosogatógép. Duplán forgó karja folyamatosan változtatja a permetezés szögét, így még a terjedelmesebb edényeket is alaposan megtisztítja.
QuickSelect Wi-Fi-vel: Okos eszközzel párosított mosogatógép vezérlése alkalmazáson keresztülAz okos eszközzel párosítható QuickSelect mosogatógépeinkkel fenntartható módon mosogathat. Útmutatást kaphat az adott töltetnek megfelelő program kiválasztásához, és beállíthatja azt is, mikor induljon el a program. Az alkalmazás összegzi a használattal kapcsolatos adatokat, és visszajelzést ad a még fenntarthatóbb mosogatáshoz.
Csendes tájékoztatás a TimeBeam kijelzővel
A TimeBeam® kijelző folyamatosan a padlóra vetíti, hogy meddig tart még a program, de a késleltett funkcióról és a hibaüzenetekről is csendben tájékoztat.
Átláthatóbb pakolótér, egyszerűbb be- és kipakolásA belső világításnak köszönhetően tökéletesen átlátható a teljes pakolótér. Így minden edénynek megtalálja a megfelelő helyet a készülékben a hatékony mosogatáshoz.
| Általános jellemzők |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| Tápfeszültség | 240 V |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kosár anyaga | Műanyag |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Öblítés Eco Clean Auto Gyors Szárítás Normál Gépi fertőtlenítés |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hátralevő idő mutató Wi-Fi Szárítás Só-utántöltés jelzés Túlfolyó érzékelő Késleltetett indítás Üvegáru tartó Öblítőszint jelző Üvegvédő rendszer |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| ECO program időtartama | 4 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Zajszint | 42 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 64 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.9 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.6 cm |
| Mélység | 56 cm |
| Kábel hossza | 1.6 m |