A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Tulajdonság: | Érték: |
| Kijelző mérete: | 6.52 inch |
| Kijelző típusa: | IPS |
| Felbontás (pixel): | 720 x 1600 |
| RAM memória: | 2 GB |
| Belső memória: | 32 GB |
| Processzor modell: | Mediatek MT6761 Helio A22 |
| Kamerák száma: | 2 |
| Bluetooth-verzió: | v 5 |
| SIM kártya foglalat: | Dual SIM |
| Magasság: | 164.9 mm |
| Szélesség: | 76.5 mm |
| Vastagság: | 9.1 mm |
| Súly: | 192 g |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000 mAh |
| Akkumulátor típusa: | Li-Ion |
| Szín: | Világos zöld |
| Telefon típusa: | Okostelefon |
| Hálózat: | Kártyafüggetlen |
| Operációs rendszer: | Android |
| Operációs rendszer verziója: | Android 12 |
| Megjelenés: | 2022 |
| Portok: | Jack 3.5 mm;microUSB |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n |
| Memóriakártya: | microSDXC, 128 GB-ig bővíthető |
| SIM típus: | Nano SIM |
| Kapcsolódás: | Wi-Fi;GPS;Bluetooth |
| Technológiák: | 4G |


