A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Műszaki adatok | |
| Kijelző mérete | 6.67" |
| Kijelző felbontása | 1080x2400p |
| Processzor (CPU) | Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver) |
| Processzor magok száma | 8 |
| Grafikus megjelenítő (GPU) | Adreno 618 |
| Műveleti memória (RAM) | 6 GB |
| Belső tárhely (ROM) | 128 GB |
| Memória bővíthető | Igen, 256 GB-ig |
| Dual-Sim | Igen |
| Operációs rendszer (OS) | Android 10, MIUI 11 |
| Elsődleges kamera | Dual:48+8+5+2 Mp |
| Szelfi kamera | 16 MP |
| Csatlakozók | 3,5 Jack van |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, |
| GPS | Igen, A-GPS, GLONASS, BDS |
| Ujjlenyomat olvasó | Igen |
| Akkumulátor | 5020mAh |
| Méret | 165.2 x 76.7 x 8.8 mm |
| Súly | 209 g |


