A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Műszaki adatok | |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 6,67" |
| Kijelző felbontás | 1080 x 2400 |
| Processzor magok száma | 8 |
| Processzor sebessége | 2.3 GHz |
| Memória (RAM) | 4 GB |
| Belső tárolóhely (ROM) | 64 GB |
| Kamera felbontás | 48 + 8 + 5 + 2 mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 16 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok | 2G 3G 4G (LTE) GSM WCDMA FDD-LTE TDD-LTE |
| Bluetooth technológia | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi technológia | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | GPS, AGPS, GLONASS, Galile, Beidou |
| Akku kapacitás | 5020 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | Jack 3,5mm USB Type-C |
| Szín | Fehér |


