Harsány színekA Redmi 9T ragyogó esztétikájával visz színt az életébe. A hátlap megcsillan a fényben, magával ragadó ragyogást árasztva. Válassza ki kedvencét négy a lenyűgöző szín ehyikéből; Twilight Blue, Sunrise Orange, Ocean Green és Carbon Grey.
Mindig vadonatúj megjelenésUjjlenyomatmentes-textúra
A letisztult megjelenés érdekében
Oldalsó ujjlenyomat-érzékelőA könnyű és gyors feloldáshoz.
FröccsenésbiztosA biztonságos használathoz bármilyen időjárási körülmények között is.
48MP AI quad kameraMinden, amire a professzionális felvételek készítéséhez szüksége lehet. A hátsó quad-kamera beállítása sokféle izgalmas fénykép elkészítésében segít, függetlenül attól, hogy hol tartózkodik.
Készítsen gyönyörű tájakat, figyelemre méltó közeli képeket és művészi portrékat.
Nézze ahogy az idő elrepülAz idő múlását azonnali időközű videókon keresztül közvetítheti. Rögzítse az égen mozgó felhőket, vagy kövesse nyomon az előrehaladást otthonának rendbetételében.
Tartós teljesítmény extra súly nélkülA hatalmas 6000 mAh akkumulátorral nem kell aggódnia, hogy lemerül a a telefonja. A Redmi 9T több napot is kibír töltés nélkül.
Kevesebb, mint 200 g, a telefon meglepően könnyű egy ilyen nagy akkumulátor-kapacitású telefonhoz képest is.
Akkumulátor hosszú távú használatraA telefon magas 1000 töltési ciklusszámmal rendelkezik, vagyis több mint 4 évig használható naponta, az akkumulátor jelentős amortizációja nélkül. Szobahőmérsékleten az akkumulátor élettartama 25% -kal hosszabb, mint más okostelefonoké.
Gyors és hatékonyA Snapdragon ™ 662 nyolcmagos processzor nagy teljesítményt nyújt, megakadályozza készülékének túlmelegedését és alacsony energiafogyasztást biztosít.
Végezze el gyorsan a dolgokatAz UFS 2.2 tároló * lehetővé teszi alkalmazások gyors megnyitását és fájlok másolását! Jobb élményt nyújt nagyfelbontású fényképek készítésekor.
Minden részlet a képernyőnA FHD+ felbontással könnyedén nézhet videókat, olvashatja a híreket és böngészhet a közösségi médiában. A nagy felbontás élesebbé teszi a képet, biztosítva a kényelmes megtekintési élményt akár órákon keresztül is.
Hallja meg a zenét, érezze a ritmustNagyszerű hangminőség közvetlenül a telefon hangszóróiból. A basszus lehetővé teszi, hogy érezze a ritmust, és fokozza az elmélyülés érzését játék vagy videó nézése közben
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | Android 10 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Processzor frekvencia | 2 GHz 1.8 GHz |
| Technológiák | 2G 3G 4G |
| Kapcsolódás | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Iránytű Arcfelismerés Közelség érzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Telefon töltő |
| Szín | Narancssárga |
| Méretek | 77.3 x 162.3 x 9.6 mm |
| Súly | 198 g |
| Megjelenés | 2021 |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.53 inch |
| Kijelző típusa | LCD |
| Felbontás (pixel) | 1080 x 2340 |
| Kijelző jellemzői | 395 PPI |
| Memória |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 4 GB |
| Memory card slot | MicroSD |
| Csatlakoztathatóság |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band |
| Portok | Jack 3.5 mm USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 4 |
| Fő kamera felbontása | 48 MP Wide 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 2 MP Depth |
| Másodlagos kamera felbontás | 8 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD |
| Fotó/video tulajdonságok | Auto focus Panoráma HDR |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Akkumulátor típusa | Li-Po |
| Akkumulátor kapacitása | 6000 mAh |