A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| ÁLTALÁNOS TULAJDONSÁGOK | |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | Android 11 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | Qualcomm Snapdragon 860 |
| Processzor frekvencia | 2.96 GHz 2.42 GHz 1.78 GHz |
| Technológiák | 2G 3G 4G |
| Kapcsolódás | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Iránytű Közelség érzékelő Fényérzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Telefon töltő C típusú USB adatkábel |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 76.8 x 9.4 x 165.3 mm |
| Súly | 215 g |
| Megjelenés | 2021 |
| RO-ALERT | Igen |
| KIJELZŐ | |
| Kijelző mérete | 6.67 inch |
| Kijelző típusa | IPS |
| Felbontás (pixel) | 2400 x 1080 |
| Kijelző jellemzői | Corning Gorilla Glass 6 395 PPI |
| MEMÓRIA | |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 6 GB |
| Memory card slot | MicroSD |
| CSATLAKOZTATHATÓSÁG | |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Portok | Jack 3.5 mm USB Type C |
| FOTÓ, VIDEÓ | |
| Kamerák száma | 4 |
| Fő kamera felbontása | 48 MP Wide 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 2 MP Depth |
| Másodlagos kamera felbontás | 20 Mpx |
| Videó felbontás | HD Full HD 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Panoráma HDR |
| Vaku | Igen |
| TÁPELLÁTÁS | |
| Akkumulátor kapacitása | 5160 mAh |


