Samsung Bespoke AI WD11DB8B85GBU4, Mosógép szárítóval, Mosás 11 kg, Szárítás 6 kg, 1400 RPM, D energiaosztály, AI Wash, Automatikus adagolás, AI Ecobubble, AI Control, Quick Bubble 39 perc, WiFi, FeketeAI Energy SmartThings módFigyelemmel kíséri és csökkenti az energiafogyasztást. Az AI Energy* móddal ellenőrizheti az energiafogyasztást és megbecsülheti a számlát. Az AI Energy** módban működő programokban az energiafogyasztás akár 70%-kal*** is csökkenhet az Ecobubble™ használatával, hideg vízzel és további idő nélkül.
AI Ecobubble™Élvezheti a hatékonyabb mosást az AI Ecobubble™* segítségével. Buborékokat hoz létre, amelyek 24%-kal** több szennyeződést távolítanak el még alacsony hőmérsékleten is, 70%-kal energiát takarítanak meg*** és 45,5%-kal**** jobb ápolást biztosítanak a textíliának. Érzékeli az anyag típusát is, és optimalizálja a buborékok mennyiségét, a mosási időt, a hőmérsékletet és a centrifugálási sebességet.
AI mosásMossa ki a ruhákat alaposan*, de óvatosan, kevesebb vízzel és mosószerrel**. Az AI Wash érzékelők segítségével érzékeli az anyag súlyát és finomságát. Optimalizálja a víz, a mosószer és az áztatás, az öblítés és a centrifugálás idejét. A mosási módot elemezve kevesebb mosószert tud használni**.
A Super Speed mosás mindössze 39 perc alatt*.A QuickDrive™ időt takarít meg a ruhák dinamikus mozgatásával, míg az Ecobubble™ hatékony tisztítást biztosít. Az öblítési idő lerövidül a Speed Spray használatával, felgyorsítva a centrifugálási sebességet.
Egyedi kivitel, Spacemax-szalA Bespoke mosógép nagyobb tölteteket mos, hatalmas, 11 kg-os kapacitással, miközben megtartja a szabványos 600 mm-es mélységet. Az egyszerű és lapos kialakítás tökéletesen illeszkedik a modern belső terekhez. A SpaceMax™ technológia több helyet is teremt a belsejében, így többet moshat.
Automatikus adagolásA legjobb mosási eredmény elérése*. Az Auto Dispense fiók automatikusan adagolja a megfelelő mennyiségű mosószert és kondicionálót. Egy hónapra elegendő mosószert is tartalmaz**, így nem szükséges minden mosás után feltölteni a mosószertartályt**.
AI vezérlésAz AI Control segítségével egyszerűen és hatékonyan moshat ruhákat. Személyre szabhatja a mosást, emlékezve szokásaira, programjavaslatot*, amely időszerű információkat jelenít meg. A SmartThings** programokkal, tervezéssel és hibaelhárítással kapcsolatos tanácsokat ad. És válassza ki az ideális szárítási programot a kész mosáshoz***.
Hygiene SteamRuháit rendszeresen alaposan és higiénikusan tisztítani kell. A Hygiene Steam egy hatékony gőztisztító program, amely eltávolítja a makacs szennyeződéseket és a baktériumok* és allergének** 99%-át. A Hygiene Steam csökkenti az atkák, macskák, kutyák, fű pollenjének és gombáinak való kitettséget***.
Road Clean+Tisztán tartja a mosógép ajtaját és belsejét.
A Drum Clean+ eltávolítja a szennyeződéseket és a szagokat okozó baktériumok 99,9%-át* anélkül, hogy súroló hatású/drága tisztítószereket használna. Ezenkívül értesíti Önt, ha tisztításra van szükség**.
StayClean fiókElmúltak azok az idők, amikor a mosószer elpazarolt, és önnek a mosószerfiók tisztítása is fárasztó feladata volt. Hatékonyan öblítik, egy speciális vízelvezető rendszer segítségével. Így megszabadulhat a csúnya mosószer-maradványoktól, és a tálca mindig tiszta és fertőtlenített marad.
Beépített Wi-FiHasználja egyszerűen és hatékonyan a mosógépet a SmartThings* alkalmazással, amely javítja a mosogatást. A mosási recept minden töltethez ajánlja a megfelelő mosási ciklust**. A mosodatervező javítja a napi beosztást***. Az Auto Cycle Link**** pedig kiválasztja az optimális szárítási folyamatot a mosás után.
SmartThings energiaBármikor kezelheti háztartása energiafogyasztását A SmartThings Energy* hasznos tippeket kínál az energiahatékonysághoz. Lehetővé teszi továbbá az okoseszközök** energiafogyasztásának valós időben történő nyomon követését és összehasonlítását az előző hónaphoz képest. És figyelmeztet, ha valószínűleg túllépik a havi céljait.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Szárítóval |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 5 tag 6 tag |
| Töltet kapacítás | 11 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fekete |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 77 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Szárítási hatásfok | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 308 kWh |
| Szárítás |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Előmosás Gyors mosás Gyerekzár StayClean rekesz Wi-Fi irányítás Késleltetett befejezés Gőz Inverter motor Automatikus adagolás Drum Clean+ QuickDrive |
| Biztonsági funkciók | Gyerekzár |
| Technológia | Digital Inverter AI Control AI energia AI Wash AI EcoBubble WiFi SmartThings |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Vékony Színes Ingek Csendes mosás Szintetikus Ágyneműhuzat Kültéri ruházat Pamut szárítás Hygiene Steam Törölköző Szintetikus szárítás Air Wash Eco 40-60 Mosás és szárítás Felhős Nap Drain/Spin Dobtisztítás Intense Cold AI mosás Öblítés és centrifugálás Gyors mosás 15 perc Less microfiber Super Speed 39 minute |
| Mosási programok száma | 25 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min 39 min |
| ECO program időtartama | 7 h 32 min |