Ez a célszerű Xiaomi LCD képernyő 27" képátlóval és Quad HD (2560 × 1440) felbontással büszkélkedik.
Az IPS-panel nagyszerű színvisszaadást biztosít, és a képminőség akkor is változatlan marad, ha megváltoztatod a betekintési szöget. Az IPS-panel miatt a beégés kockázata is minimális, így hosszú ideig számíthatsz rá. 8 bites színmélységgel jeleníti meg a képet, ami a legtöbb kijelző esetében már alapértelmezett szabvány. Mindez nem csak a logó- és banner készítéshez, hanem a videószerkesztéshez is hasznos lesz. A matt kijelző felület nem veri vissza a beltéri fényeket, és blokkolja az ablakon bejutó fényt. A széles, 16:9 látószögű formátum több helyet kínál a többfeladatos munkavégzéshez. 75×75 VESA felfüggesztés segítségével falra vagy állványra rögzítheted. Ez megkönnyíti több monitor telepítését az irodában.
A célszerű Xiaomi számítógép monitor érdekes tulajdonságokat és funkciókat kínál
Ezen 27" IPS számítógép monitor sík kialakítása ideális, ha több monitort szeretnél egymás mellé helyezni. Szűrővel rendelkezik, amely kevesebb káros kék fényt enged be, ami segít mérsékelni a szem fáradtságát és javíthatja az alvás minőségét. A képernyőt az általad kívánt szögbe döntheted, hogy a teteje szemmagasságban legyen, így segítve a helyes testtartás fenntartását, kímélve a nyaki gerincet és megelőzve a skoliózis kialakulását. A dönthetőség praktikus azok számára, akik inkább állva dolgoznak.
Ez az előnyös Xiaomi monitor gyönyörködtetni fog a felszereltségével
A képernyőt HDMI és DisplayPort segítségével gyorsan csatlakoztathatod a laptopodhoz vagy a számítógépedhez. Ha nincs a számítógépeden megfelelő csatlakozó, port replikátor vásárlásával pótolhatod. A port replikátor akkor is jól jön, ha több képernyőt szeretnél csatlakoztatni. A csomag HDMI és hálózati kábel kábeleket is tartalmaz.
Válassz monitort a natív kontraszt alapján!
Ez a hasznos Xiaomi képernyő 1000:1 natív kontrasztot nyújt. A natív kontrasztarány jellemzi a monitor által megjeleníthető legvilágosabb és legsötétebb pont közötti különbséget. Ha a képernyő kontrasztaránya 3000:1, ez azt jelenti, hogy a legvilágosabb pont (fehér) 3000-szer világosabb, mint a legsötétebb pont (fekete).
27" Xiaomi 2K Monitor A27Qi EU monitor - lényeges jellemzők- Dolgozz hatékonyan ezzel a remek 27" Xiaomi LCD monitorral, amelynek felbontása Quad HD (2560 × 1440)
- A színek megjelenítésére IPS panelt kínál 100 Hz képfrissítési sebességgel és 6 ms válaszidővel
- A matt kijelzőfelület csökkenti a tükröződést és segít megelőzni a szem megerőltetését
- Széles látószögű, 16:9 képarány, amely lehetővé teszi a multitaskingot
- A nagyszerű 8bites színmélység kielégíti a JPEG-képekkel való munka igényeit
- FreeSync technológia biztosítja, hogy a képek zökkenőmentesen töltődjenek be
- Egyenes kialakítású monitor
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Kék fény szűrő |
| Képátló és felbontás |
| Pontos felbontás | 2560 × 1440 |
| Képátló | 27 " (68,58 cm) |
| Felbontás | Quad HD |
| Csatlakozás |
| Grafikus interfész | DisplayPort, HDMI |
| Audio interfész | Combo Audio Jack |
| Grafikus interfész szabványok | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 |
| HDMI | 1 × |
| DisplayPort | 1 × |
| Méretek és tömeg |
| Mélység | 17 cm |
| Tömeg | 4,2 kg |
| Szélesség | 61,25 cm |
| Magasság | 45,3 cm |
| VESA felfüggesztés | 75×75 |
| Energiacímke 2021 |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 22 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | F |
| Konstrukció |
| Konstrukció | Sík |
| Oldalarány |
| Képarány | 16:09 |
| Oldalarány típus | Széles látószögű |
| Csomagolás |
| Kábelek a csomagban | Hálózati kábel, HDMI |
| Panel és képernyő technológia |
| Kijelző felülete | Matt |
| Képfrissítési technológia | FreeSync |
| Válaszidő | 6 ms |
| Képfrissítési gyakoriság | 100 Hz |
| Natív kontraszt | 1000:01:00 |
| Panel | IPS |
| Panel technológiája | LCD |
| Háttérvilágítás és szín |
| Színmélység | 8 bit |
| Háttérvilágítás | LED |
| Szín |
| Szín | Fekete |