SHARP
50FQ5EG 126cm-es 4K UHD 144Hz Quantum Dot Sharp Google TV Harman Kardon hangszórókkal
251.820 Ft
253.860 Ft
253.860 Ft
A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










| Általános jellemzők | |
| Termékcsalád | Home & Office |
| Technológia | Flicker-Free Low blue light |
| Energia fogyasztás | 22 W 26 W 30 W 32 W |
| Szabványok | CE RoHS WEEE ErP EAC REACH CEC CE EMC |
| Súly | 3.3 kg 4.1 kg |
| Hosszúság | 613.19 mm |
| Szélesség | 190 mm 52.74 mm |
| Magasság | 362.99 mm 449.89 mm |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | QHD |
| Optimális felbontás | 2560 x 1440 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 / 178 Fok |
| Jellemző kontraszt | 1000:01:00 |
| Dinamikus kontraszt | 50M:1 |
| Pixelosztás | 0.233 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 100 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás | |
| Video portok | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort |
| Audio portok | 1 x Audiokimenet (3,5 mm) |
| Felszerelések | |
| Speciális funkciók | Kensington Lock HDR 10 Low Blue Light TÜV Flicker-free Valtozo frissitesi gyakorisag |
| Falra szerelés | 75 x 75 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 x HDMI kábel 1 x Tápkábel 1 x Felhasználói kézikönyv 1 x Monitor |
| Ergonómia | |
| Dönthető | -5º / 15º |


