TCL 24G54 QD-Mini LED Gaming monitor
Mini LED
Mélyebb fekete, nagyobb fényerő és nagyobb kontraszt
A Mini LED ötvözi az LCD és az OLED technológiák előnyeit, a hagyományos háttérvilágítást pixelszintű pontosságú megvilágítássá alakítva. Ez ultramagas kontrasztot, nagyobb fényerőt és jobb vizuális élményt eredményez.
450 nites csúcsfényerő
Kristálytiszta a munkahelyi prezentációkhoz
450 nites csúcsfényerejével, ultramagas, 4,5 millió:1 dinamikus kontrasztaránnyal és szélesebb dinamikatartománnyal rendelkezik. Precíz fényerő-szabályozásának köszönhetően a mély sötétséget és a világos, élénk részleteket egyaránt megjeleníti.
100 Hz-es natív frissítési frekvencia
Sima és folyékony, tiszta, nyomok nélkül
Akár egy izgalmas autóversenyt nézel, akár egy ablakban böngészel az interneten, a magas, 100 Hz-es képfrissítési gyakoriság páratlanul sima vizuális élményt nyújt.
Széles színválaszték
Élénk színek stúdiószintű pontossággal
Olyan monitorod van, amely szélesebb színskálát képes megjeleníteni, akár a DCI-P3 szabvány 93%-át is. Olyan, mintha egy kaleidoszkópba néznél, amely élénk és magával ragadó színvilágot tár fel.
Rheinland Villódzásmentes és Alacsony kékfény-kibocsátás
Meghosszabbított kényelem a szemeknek
Villódzásmentes és alacsony kékfény-kibocsátású szemvédelmi tanúsítvánnyal rendelkezik, és beépített szemvédő móddal rendelkezik. A szemvédő mód aktiválásakor blokkolja a káros kék fényt és védi a szemét.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Technológia | Low blue light, Flicker Free |
| Súly | 2.57 kg, 2.96 kg |
| Hosszúság | 539 mm |
| Szélesség | 182 mm |
| Magasság | 436 mm |
| Szín | Fehér |
| Kijelző |
| Átmérő | 23.8 inch |
| Kijelző technológiája | VA |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 × 1080 |
| Háttérvilágítás típusa | QD-Mini LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Fényerő | 450 cd/m² |
| Válaszidő | 5 ms |
| Jellemző kontraszt | 3000:01:00 |
| Dinamikus kontraszt | 4 500 000:1 |
| Maximális frissítési frekvencia | 100 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 × VGA, 1 × HDMI |
| Audio portok | 1 × Jack 3.5 mm |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Flicker Free, Low Blue Light, HDR 400 |
| Falra szerelés | 75 × 75 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 × Tápkábel, 1 × Felhasználói kézikönyv, 1 × Monitor |
| Ergonómia |
| Dönthető | -5° / +15° |