Kápráztasd el érzékeidet
55" nagy képernyő és 1000R ív Merülj el az élethű jelenetekben! Az 55 hüvelykes képernyő olyan képet nyújt, amely elkápráztatja érzékeidet és olyan adrenalindús élményt nyújt, amely felülmúlja a korábban látottakat. Ezt az élményt fokozza az 1000R-es ívelt képernyő, ami körbeveszi a látóteret a maximális átélés érdekében.
Lendülj át az elképesztő látványba
Pilótafülke mód & Eclipse Lightning Érezd úgy, mintha egy pilótafülkében lennél! Forgasd el a képernyőt pilótafülke módba a HAS segítségével, dönthető és elfordítható funkciókkal az optimális képernyőkörnyezet érdekében! Ez a tökéletes pozícionálás a monitoron megjelenő világban való elmerülésben segít, amelyet az Eclipse Lighting tovább tovább fokoz.
Merülj el az élményben, mint még soha!
Quantum mátrix technológia Páratlan vizuális élmény. A Quantum Mini LED-ekkel ellátott forradalmi Quantum mátrix technológia szabályozott fényerőt és tökéletes kontrasztot biztosít a kifinomult kép érdekében. A fejlett 14 bites háttérvilágítású egység részletes HDR vezérlést tesz lehetővé, amely páratlan képminőséget biztosít.
MI-vel továbbfejlesztett 4K moziélmény
Ultaérzékeny quantum processzor Élvezd a magával ragadó moziélményt! A 20 többrétegű neurális hálózat kombinálásával az MI-alapú processzor kifinomultan elemzi a képeket, hogy minden részletet visszaállítson, pixelről pixelre. Az automatikus fényerőbeállítás, a kontraszt erősítése és a fejlesztéseknek köszönhető előnyök, javítják a felbontás minőségét, nézz bármit is!
Tűpontos részletek az előny megszerzéséért
HDR 10+ gaming Láss minden részletet annak teljes szépségében! A komor árnyékoktól a napszítta jelenetekig az 1 000 000:1 kontrasztarány fokozott színkifejezést és mélységet tesz lehetővé. Szerezz versenyelőnyt a HDR 10+-szal, amely automatikusan, valós időben alakalmazkodik a játékokhoz, hogy megjelenítsen minden részletet, ami győzelemhez vezethet!
Hogy a ragyogás ne vonja el a figyelmet
Matt képernyő Csak arra koncentrálj, ami számít! A becsillanástól mentes matt képernyő elnyeli, nem pedig visszaveri a mesterséges és természetes fényt, így a legkeményebb csatákban és a legnehezebb szinteken is fókuszban maradhatsz.
Merülj el a hangok világában!
Sound Dome technológia A négy sarokhangszóró és a két központi mélynyomó egy 60 W-os 2.2.2 csatornát eredményez, amely a játékképernyők vagy a játék soundbarja közül a legalacsonyabb 45 Hz-es hangokkal rendelkezik. Az MI adaptív hang és a Dolby Atmos a következő szintre emeli a hangélményt, és egy háromdimenziós hangképpel vesz körül, amely a játék világába repít.
Hihetetlen 4k játékfrissítési arányok
165Hz & 1ms Győzz le minden ellenséget, akár extrém sebességgel! A 165 Hz-es frissítési gyakoriság ultrasima akcióval kiküszöböli az akadozást az izgalmas játékmenet érdekében. Azonosítsd az ellenségeket profikhoz illő pontossággal az 1 ms-os válaszidővel, a pontos egérmozgásokkal és az elmosódásmentes képkockákkal, minimális szellemkép mellett.
Zavartalan játékmenet
AMD FreeSync Premium Pro Zökkenőmentes játékmenet. Az AMD FreeSync Premium adaptív szinkronizációs technológiával rendelkezik, amely csökkenti a kép szakadását, akadozását és a bemeneti késést. Az alacsony képkocka-kompenzáció biztosítja, hogy minden jelenet zökkenőmentesen legyen.
A saját kontrollered várja parancsaidat
Ark Dial A napelemes kontroller az Ark számára lett létrehozva. Ark Dial a játékost felvértezi a teljes ARK vezérlésére, lehetővé téve a gyors és egyszerű hozzáférést a különféle funkciókhoz, amelyekkel az ARK rendelkezik, ideértve a Hajlított mozgású képernyőt, a Többszörös nézetet, a Gyors beállításokat és a Game Bart. Vedd kezedbe az irányítást az Ark segítségével!
Egy monitor, számtalan lehetőség
Többablakos mód Nincs többé szükség több képernyő összerakásához. A Többablakos mód lehetővé teszi, hogy egyszerre 4 képernyőnek megfelelő felületettel rendelkezz az 55"-os kijelzőn. A Smart TV lehetőségét is kihasználatod a beépített YouTube alkalmazással, így bárki streamelhet, internetezhet egyetlen monitorral.
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK |
| Termékcsalád | Gaming |
| Energia fogyasztás | 84 W |
| Szabványok | 16:09 |
| Súly | 41.5 kg |
| Hosszúság | 379 mm |
| Szélesség | 1174.8 mm |
| Magasság | 1102 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 123 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Szín | Fekete |
| KIJELZŐ |
| Átmérő | 55 inch |
| Kijelző technológiája | VA |
| Felbontás típus | UHD |
| Optimális felbontás | 3840 x 2160 |
| Háttérvilágítás típus | Mini LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Ultra wide |
| Kijelző felületének típusa | Matt |
| Fényerő | 600 cd/m² |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 / 178 Fok |
| Jellemző kontraszt | 100000000:1 |
| Maximális frissítési frekvencia | 165 Hz |
| Színek száma | 1 milliárd |
| CSATLAKOZÁS |
| Video portok | HDMI |
| Audio portok | Jack 3.5 mm |
| Adatportok | USB |
| HDMI |
| Bluetooth |
| Wi-Fi |
| FELSZERELÉSEK |
| Speciális funkciók | AMD FreeSync Premium Pro |
| Technológiák | FreeSync Premium Pro |
| Csomag tartalma | Távirányító |
| Monitor |
| ERGONÓMIA |
| Forgás | Igen |
| Dönthető | Igen |
| Elforgatható | Igen |
| Szabályozható magasság | Igen |