Turbózd fel a valóságot! Menekülj a valóságot meghazudtoló realizmusba! Úgy láthatod a játékokat, mint még soha. Az IPS-panel tiszta színeket és széles, 178º-os betekintési szöget biztosít, így bármilyen nézőpontból tisztán látszik. A több képpontnak és a nagyobb mélységnek köszönhetően a játékok minden eddiginél közelebb állnak a valósághoz.
Valós idejű reagálás Sebesség jeleneteken keresztül. A 240 Hz-es frissítési ráta kiküszöböli a késleltetést, így a rendkívül gördülékeny akcióval rendelkező, izgalmas játékmenetet biztosít. Ugorj rá az ellenségre, amint meglátod őket az 1 ms-os válaszidővel és az elmosódásmentes képkockákkal.
Fókuszálj az áramlás megszakítása nélkül! Zökkenőmentes játékmenet könnyedén. A G-Sync-kompatibilitás szinkronban tartja a GPU-t és a panelt, így kiküszöböli a szaggatottságot, a képernyő késését és a képszakadást. A gyors akciók és az összetett játékjelenetek stabilan és akadozásmentesen működnek az AMD FreeSync Premium segítségével, így versenyelőnyre tehetsz szert.
Ultraszéles játék nézet Tartsd a szemed a győzelmen! Állítsd a képernyőt 21:9 képarányúra, hogy felfedezhetsd a játékokban rejlő látványt az Ultraszéles Játék nézet segítségével! Ha egy focis játékkal játszol, akkor többet láthatsz a pályából, egészen a kapuig. Az autós játékokban, pedig hagyd, hogy körbevegyen a természetes és lenyűgöző táj az út mellett!
Auto Source Switch+ Kapcsold be az azonnali játékhoz! Az Auto Source Switch+ funkcióval a monitor érzékeli, ha a csatlakoztatott eszközök bekapcsolódnak, és azonnal átvált az új forrásjelre. Ez segít abban, hogy gyorsabban játszhass anélkül, hogy több bemeneti forrás között kelljen váltogatnod.
Ergonómikus állvány Érd el a győzelem legmagasabb fokát! Forgasd, döntsd és állítsd be a monitorodat, amíg minden ellenséget tökéletesen látsz. A képernyő szabadon mozgatható, így teljesen megtalálhatod a legkomfortosabb játékmódot.
| Adatok |
| ermékcsalád | Gaming |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Maximális képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző formátum | Wide |
| Képarány | 16:09 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 21W |
| Állapot | Új |
| Súly (bruttó) | 7 kg |