A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Specifikációk: | |
| Kijelző | |
| Átlós képernyő | 68,3 cm (26.9") |
| Kijelző fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Képernyő-felbontás | 2560 x 1440 pixelek |
| Alap képméretarány | 16:9 |
| Válaszidő | 1 ms |
| HD típusa | Quad HD |
| Backlight type | LED |
| Display technology | LCD |
| Képernyő formája | Hajlított |
| Képernyő görbülete | 1000R |
| Támogatott grafikus felbontások | 2560 x 1440 |
| Méretarány | 16:9 |
| Kontrasztarány (általános) | 2500:1 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Dinamikus kontrasztarány marketingneve | Mega Infinity DCR |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges látószög | 178° |
| Kijelzőszínek | 1,073 milliárd szín |
| Panel típusa | VA |
| Kvantumpontos szín technológia | Igen |
| Átlós képernyőméret | 68,4 cm |
| HDR támogatás | Igen |
| Nagy dinamikatartomány (HDR) technológia | DisplayHDR 600 |
| Színskála | 95% |
| sRGB lefedettség (tipikus) | 125% |
| Teljesítmény | |
| NVIDA G-SYNC típus | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| Villogásmentes technológia | Igen |
| Multimédia | |
| Beépített hangszórók | Nincs |
| Beépített kamera | Nincs |
| Design | |
| Market positioning | Játék |
| Termék színe | Fekete |
| Összekapcsolhatóság | |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| A típusú USB letöltési (downstream) csatlakozók száma | 2 |
| DVI-port | Nincs |
| HDMI | Igen |
| HDMI portok mennyisége | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DisplayPort verzió | 1.4 |
| Hangbemenet | Nincs |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Ergonómia/formatervezés | |
| Kompatibilis a VESA fali szerelőrendszerrel | 100 x 100 mm |
| VESA szerelés | Igen |
| Magasságigazítás | Igen |
| Magasságállítási lehetőség | 12 cm |
| Forgócsap | Igen |
| Swivelling | Igen |
| Pivot angle | -2 - 92° |
| Forgatás | -15 - 15° |
| Billenthető | Igen |
| Billenési szög | -9 - 13° |
| Kép a képben (PiP) | Igen |
| Black eQualizer színvezérlés | Igen |
| Energia menedzsment | |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Tévék | G |
| Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra | 32 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 óránként | 66 kWh |
| Áramfogyasztás | 32 W |
| Áramfogyasztás (készenlét) | 0,5 W |
| Power consumption (max) | 100 W |
| Áramfogyasztás (kikapcsolva) | 0,5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter kimeneti feszültség | 22 V |
| Energiahatékonysági osztály | A-G |
| Környezeti körülmények | |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány | 10 - 80% |
| Súly és méret | |
| Szélesség (állvánnyal) | 614,6 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 305,9 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 576 mm |
| Tömeg (állvánnyal) | 7,2 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 61,5 cm |
| Mélység (állvány nélkül) | 17,1 cm |
| Magasság (állvány nélkül) | 38,3 cm |
| Súly (állvány nélkül) | 5,5 kg |
| Csomagolás | |
| Kábelek mellékelve | DisplayPort, USB |
| Csomagolás szélesség | 715 mm |
| Csomagolás mélység | 507 mm |
| Csomagolás magasság | 263 mm |
| Csomagolás súlya | 10,5 kg |
| Logisztikai adatok | |
| Harmonized System (HS)-kód | 85285210 |
| További jellemzők | |
| Power cable length | 1,5 M |
| Kijelző fényereje (csúcs) | 600 cd/m² |
| Beépített TV-tuner | Nincs |
| Picture-by-Picture (PbP) | Igen |
| Digital signal format system | Nem támogatott |
| Ki/bekapcsoló időzítő | Igen |
| Érintőképernyő | Nincs |
| Kijelző felület (sz x ma) | 596,736 x 335,664 mm |
| Láncba kapcsolás (daisy chain) | Nincs |
| Samsung Eye Saver üzemmód | Igen |


