A Samsung eddigi legíveltebb monitora a tökéletesen magával ragadó élményért Az IMAX-mozik vásznát idéző 1800R kijelző az 1800 mm sugarú ívvel nagyobb látószöget, jobb mélységérzetet és kevesebb zavaró tényezőt biztosít a széleken, így Ön jobban elmerülhet a látványban. Legyen szó online filmről, kedvenc sorozatáról vagy egy autós játékról, a Samsung ívelt kijelzője minden esetben hihetetlen élményt biztosít.
1800R kijelző és szemkímélő üzemmód a fokozott kényelemért • 1800R ívelt kijelző: az 1800R ívelt kijelző bármely pontjára figyel is, a nézési távolság mindig változatlan marad. A Szöuli Nemzeti Egyetem Klinikai Szemészeti Tanszéke által elvégzett orvosi vizsgálatok kimutatták, hogy az ívelt monitor kevésbé fárasztja a szemet, mint a hagyományos, sík monitorok. • Szemkímélő üzemmód: A kékfény-kibocsátás csökkentésével – amely jobban stimulálja a retinát, mint bármely más szín – a szemkímélő üzemmód csökkenti a szem fáradását, és kellemesebb látványt biztosít. • Villódzásmentes technológia: A Samsung villódzásmentes technológiája minimalizálja a kijelző vibrálását, így Ön hosszabb ideig dolgozhat és játszhat anélkül, hogy elfáradna a szeme.
Kiváló képminőség a Samsung speciális kijelzőtechnológiájának köszönhetően • Kategóriaelső, 3000:1-es kontrasztarány: A Samsung VA panelje 3000:1-es kontrasztarányt biztosít, mely mélyebb feketéket, élénkebb fehéreket és gazdagabb színeket jelenít meg a képernyőn. • Csökkentett fénykiszűrődés: A Samsung ívelt kijelzője minimalizálja a széleken jelentkező fénykiszűrődést, egyenletesebb fekete színt biztosítva ezáltal az egész képernyőn.
Tökéletesen gördülékeny játék az AMD FreeSync technológiával • AMD FreeSync: Az AMD FreeSync technológia a kijelző frissítésének gyakoriságát dinamikusan szinkronizálja, ezáltal minimalizálja a szaggatást, és folyamatos játékélményt biztosít. • Játékmód: A játékmód a játékokhoz optimalizálja a kijelző színeit és kontrasztját, hogy Ön a játék minden pillanatát tökéletesen élvezhesse.
Hihetetlenül vékony kivitel és stílusos, ívelt dizájn • Szupervékony, ívelt panel: A lenyűgözően vékony, 11,9 mm-es vastagság – ami egy golyóstoll hegyének vastagságának felel meg – révén a monitor alig fele olyan vastag, mint a korábbi ívelt típusok. • Egyszerű, kör alakú állvány: Az egyszerű, kör alakú állvány elegáns kiegészítője a vékony, ívelt panelnek
A Samsung energiatakarékos technológiája csökkenti a fogyasztást és óvja a környezetet • Energiatakarékos, automatikus fényerő-beállítás: A Samsung energiatakarékos technológiája finoman szabályozza a kijelző fényerejét a feketék fényerejének megfelelően – ezzel pedig akár 10%-os fogyasztáscsökkenés is elérhető.* • Kétféle kézi fényerő-beállítás: A kijelző fényereje manuálisan is beállítható, a maximális érték 25 vagy 50%-ára. * Belső tesztek alapján
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Súly | 4.4 kg |
| Hosszúság | 622.9 mm |
| Szélesség | 247.7 mm |
| Magasság | 462.5 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 29 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | VA |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Fényerő | 200 cd/m² |
| Válaszidő | 4 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 / 178 Fok |
| Jellemző kontraszt | 3000:1 |
| Dinamikus kontraszt | Mega Contrast |
| Színek száma | 16.7 millió |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x VGA |
| | 1 x HDMI |
| Audio portok | 1 x fülhallgató |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Ívelt képernyő |
| Falra szerelés | VESA, 75 x 75 mm |
| Technológiák | Flicker-Free |
| | Eye Saver |
| | Freesync |
| Csomag tartalma | Tápkábel |
| | Használati útmutató |
| Ergonómia |
| Dönthető | 2.0° - 22.0° |