Tágítsa ki a játékok horizontjátEz a 27 hüvelykes, gyors IPS monitor éles képeket biztosít játék közben. A 260 Hz-es képfrissítési rátával és a 0,3 ms-os Smart MBR-rel tiszta megjelenítésre és kiváló minőségű játékélményre számíthat.
Ultragyors 0,3 ms sebesség a tiszta képért és a zavartalan játékértA Philips kijelző 0,3 ms-os Smart MBR technológiával hatékonyan kiküszöböli a mozgás közbeni elmosódást és homályosságot, így élesebb és pontosabb képet biztosít a jobb játékélmény érdekében. A gyors mozgású akciók és a drámai átmenetek zökkenőmentesen jelennek meg. A legjobb választás az izgalmas, akciódús játékokhoz.
SmartContrast a gazdag fekete részletekértA SmartContrast egy Philips technológia, amely elemzi a megjelenített tartalmat, automatikusan beállítja a színeket és szabályozza a háttérvilágítás intenzitását a kontraszt dinamikus javítása érdekében, így a legjobb digitális képeket és videókat, illetve sötét tónusokat tartalmazó játékjeleneteket nyújtja. Gazdaságos mód kiválasztásakor a kontraszt és a háttérvilágítás finoman szabályozott a mindennapi irodai alkalmazások pontos megjelenítéséhez és az alacsonyabb energiafogyasztáshoz.
Nagy dinamikatartomány (HDR) a valósághűbb, színgazdag képekértA nagy dinamikatartomány (HDR) jelentősen eltérő vizuális élményt nyújt. Lenyűgöző fényerővel, páratlan kontraszttal és magával ragadó színekkel a képek életre kelnek, sokkal nagyobb fényességgel, valamint mélyebb és árnyaltabb sötét tónusokkal. Teljesebb, új és gazdag színpalettát jelenít meg, amely korábban nem volt látható kijelzőn, így érzékeit is bevonó és érzelmeket inspiráló élményt nyújt.
LowBlue mód és villódzásmentes megtekintés a szem kényelméértA LowBlue módot és a villódzásmentes technológiát azért fejlesztették ki, hogy csökkentsék a szem megerőltetését és fáradását, amely gyakran a monitor előtt töltött hosszú órák következménye.
SmartImage játékmód játékosokra optimalizálvaA Philips új gamer kijelzője közvetlen OSD hozzáféréssel rendelkezik, kifejezetten játékosokra hangolva, és többféle opciót kínál. Az „FPS” mód javítja a sötét jeleneteket, így könnyebben észreveheti a sötét területeken lévő objektumokat. Az „Autóverseny” mód a leggyorsabb válaszidőt és kiváló színeket biztosít speciális képbeállításokkal. Az „RTS” (valós idejű stratégia) mód SmartFrame funkcióval rendelkezik, amely lehetővé teszi bizonyos területek kiemelését és a kép méretének beállítását. A Játékos 1 és Játékos 2 lehetőséget ad egyedi beállítások mentésére különböző játékokhoz, garantálva a legjobb teljesítményt.
NVIDIA® G-SYNC® kompatibilitásra tanúsítva a gyors, akadásmentes játékért
Intenzív, magas képfrissítési rátájú játékoknál az optimális képszinkron hiányában képtörés jelentkezhet. Ez a Philips kijelző NVIDIA® G-SYNC® kompatibilis tanúsítvánnyal rendelkezik, csökkenti a képtörést, és a monitor képfrissítési rátáját a videokártya által generált képpel szinkronizálja a simább játékélmény érdekében. A jelenetek azonnal megjelennek, az objektumok élesebbek, a játék pedig folyamatosabb, így lenyűgöző vizuális élményt és komoly versenyelőnyt biztosít.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Technológia | Fast IPS |
| Súly | 4.25 kg |
| Hosszúság | 614 mm |
| Szélesség | 215 mm |
| Magasság | 462 mm |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | WLED |
| Felbontás típus | QHD |
| Optimális felbontás | 2560 x 1440 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Tükröződésmentes |
| Fényerő | 300 cd/m² |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 |
| Jellemző kontraszt | 1000:1 |
| Pixelosztás | 0.2331 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 260 Hz |
| Színek száma | 1.07 B |
| Csatlakozás |
| Video portok | 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Audio portok | 1x fejhallgato kimenet |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | HDR 10 EasyRead Adaptive Sync Smart Crosshair Stark ShadowBoost |
| Falra szerelés | 100x100 |
| Ergonómia |
| Dönthető | -5/20 ° |