A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános jellemzők | |
| Termékcsalád | Home & Office |
| Szabványok | CB CE ENERGY STAR |
| Súly | 3.84 kg |
| Hosszúság | 612 mm |
| Szélesség | 207.2 mm |
| Magasság | 456.8 mm |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Fényerő | 300 cd/m² |
| Válaszidő | 1 ms 4 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 ° |
| Jellemző kontraszt | ######## |
| Pixelosztás | 0.311 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 100 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás | |
| Video portok | 1 x VGA 1 x HDMI |
| Audio portok | 1 x audio out 1 x Audio in |
| Felszerelések | |
| Speciális funkciók | Adaptív szinkronizálás támogatása |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm |
| Csomag tartalma | 1 x Tápkábel 1 x Felhasználói kézikönyv 1 x Monitor |
| Ergonómia | |
| Dönthető | -5 - 20 fok |


