Monitor LED MSI Modern MD2712PW 27 hüvelykes FHD IPS 4ms 100Hz, fehér
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Home & Office |
| Technológia | HDR Low blue light Beépített hangszórók EyesErgo |
| Súly | 5.85 kg |
| Hosszúság | 613.5 mm |
| Szélesség | 200.8 mm |
| Magasság | 413.3 mm |
| Szín | Fehér |
| Kijelző |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Fényerő | 300 cd/m² |
| Válaszidő | 4 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 |
| Jellemző kontraszt | 1000:01:00 |
| Maximális frissítési frekvencia | 100 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x HDMI 1 x USB-C (DP Alt mod) |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | sRGB Flicker Free Low Blue Light |
| Falra szerelés | 75 x 75 mm |
| Csomag tartalma | 1 x tápellátás 1 x Monitor |
| Ergonómia |
| Forgás | -5 / + 20 ° |
| Dönthető | -1 |
| Elforgatható | -90° ~ 90° |
| Szabályozható magasság | 0 - 110 mm |