MSI Modern MD2412PW, IPS, 23.8 hüvelyk, Full HD, 1920 x 1080, HDMI, Hangszórók, Pivot, 100 Hz, 1ms (MPRT) / 4ms (GTG), Fehér
Windows Dynamic Lighting tanúsítvány
A monitor megkapta a Windows Dynamic Lighting tanúsítványt, lehetővé téve a felhasználók számára, hogy vezéreljék és szinkronizálják a világítási effekteket minden csatlakoztatott eszközön.
A felhasználók testreszabhatják a fényerőt, az effekteket és a szinkronizálást a konzisztens élmény érdekében minden kompatibilis eszközön, biztosítva a zökkenőmentes integrációt a Windows Dynamic Lightinggal.
Élvezze a vibráló napokat az IPS panellel
A Modern MD2412PW egy FHD IPS panellel van felszerelve, amely több vizuális információt képes megjeleníteni, és minden részletet tisztává tesz.
Állítható állvány
4 irányban állítható állvánnyal mindig beállíthatja, hogyan néz, és hogyan dolgozik. Találja meg az Ön számára legkényelmesebb pozíciót.
HDR Kész
Tapasztalja meg a HDR technológia előnyeit, amely javítja a kontrasztok tartományát, növeli a fényerőt és kivételes részletességet biztosít.
Okos és felhasználóbarát tervezés
Figyelembe véve a felhasználó szokásait és használati módjait, a Modern MD2412 sorozat okosan van megtervezve, hogy barátságosabb felhasználói élményt nyújtson.
C típusú port 15W Power Delivery-vel
A beépített USB Type-C csatlakozóval és a Power Delivery funkcióval a felhasználók könnyedén csatlakoztathatják és tölthetik eszközeiket.
Szerszám nélküli összeszerelés és VESA rögzíthető kialakítás
A Modern MD2412 sorozatú monitor szerszám nélküli összeszerelési és szétszerelési kialakítása nemcsak a legkényelmesebb felhasználói élményt nyújtja, hanem a VESA szabványt is a leggyorsabb módon támogatja, amikor otthon vagy az irodában a falra szereli.
Beépített hangszórók
Két beépített hangszóróval a felhasználók bármikor hallgathattak hangfájlokat, részt vehettek online konferenciákon vagy szerkeszthettek videókat, anélkül, hogy külső hangszórót vagy fejhallgatót kellett volna viselniük.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Home & Office |
| Technológia | IPS HDR Ready |
| Szabványok | CB CE |
| Súly | 4.65 kg |
| Hosszúság | 541.9 mm |
| Szélesség | 490.1 mm |
| Magasság | 200.8 mm |
| Szín | Fehér |
| Kijelző |
| Átmérő | 23.8 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Válaszidő | 1 ms 4 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 (H) / 178 (V) |
| Jellemző kontraszt | 1000:1 |
| Maximális frissítési frekvencia | 100 Hz |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x HDMI 1 x USB Type-C |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Kensington Lock Beepitett hangszorok 2 x 3W HDR Ready |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 x Tápkábel 1 x Felhasználói kézikönyv 1 x Monitor |
| Ergonómia |
| Forgás | -30° ~ 30° |
| Dönthető | -5° ~ 20° |
| Elforgatható | -90° ~ 90° |
| Szabályozható magasság | 110 mm |