MSI MAG 255F E20 Gaming monitor
Élvezze a magával ragadó játékélményt a MAG 255F E20 gaming monitorral. Ez a monitor 1920x1080 (FHD) panellel, 200 Hz-es frissítési gyakorisággal és gyors, 0,5 ms-os (GtG, Min) válaszidővel rendelkezik. A monitor HDR-kompatibilis, javítva a magával ragadó részleteket a kontraszt és az árnyékok beállításával. Az első személyű FPS, RPG/MMORPG játékokhoz és repülő/versenyszimulátorokhoz tervezett MSI MAG 255F E20 gaming monitor új szintre emeli az alkalmi játékokat, kihívást jelentve a játékosoknak, hogy a játékokon túlra lássanak.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Súly | 3.24 kg |
| Hosszúság | 220.1 mm |
| Szélesség | 557.1 mm |
| Magasság | 418.5 mm |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 24.5 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Anti-Glare |
| Fényerő | 300 cd/m² |
| Válaszidő | 0.5 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 ° |
| Jellemző kontraszt | ######## |
| Dinamikus kontraszt | 100000000:1 |
| Pixelosztás | 0.2832 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 200Hz |
| Színek száma | 1.07 B |
| Video portok | 1 x DisplayPort 1.2a 2 x HDMI 2.0b |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Low Blue Light HDR Ready Console mode AMD FreeSync™ Premium 100% sRGB VRR technologia (Adaptive-Sync) |
| Csomag tartalma | 1 x HDMI kábel 1 x Tápkábel 1 x gaming monitor |
| Dönthető | -5 - 20° |