A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








Aljzat típusa | |
| Ország | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
Tulajdonságok és funkciók | |
| Funkciók | Flicker-free, Kék fény szűrő |
| Felszerelés | Kensington Lock |
Képátló és felbontás | |
| Felbontás | Full HD |
| Pontos felbontás | 1920 × 1080 |
| Képátló | 21,5 " (54,61 cm) |
Csatlakozás | |
| Grafikus interfész szabványok | HDMI 1.4 |
| HDMI | 1 × |
| Grafikus interfész | HDMI, VGA |
Méretek és tömeg | |
| VESA felfüggesztés | 100×100 |
| Mélység | 18,23 cm |
| Tömeg | 2,3 kg |
| Szélesség | 48,94 cm |
| Magasság | 38,48 cm |
Energiacímke 2021 | |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | E |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 15 kWh/1000 óra |
Oldalarány | |
| Oldalarány típus | Széles látószögű |
| Képarány | 16:9 |
Csomagolás | |
| Kábelek a csomagban | Hálózati kábel, HDMI |
Panel és képernyő technológia | |
| Panel technológiája | LCD |
| Kijelző felülete | Tükröződésmentes |
| Képfrissítési technológia | Adaptive-Sync |
| Válaszidő | 1 ms |
| Képfrissítési gyakoriság | 100 Hz |
| Maximális fényerő | 250 cd/m2 |
| Natív kontraszt | 1300:1 |
| Panel | VA |
Háttérvilágítás és szín | |
| Háttérvilágítás | LED |
| Színmélység | 8 bit |
Színlefedettség | |
| Adobe RGB | 77 % |
| sRGB | 104 % |
Szín | |
| Szín | Fekete |
Konstrukció | |
| Konstrukció | Sík |


