Tegyen egy lépést előre a 1000R görbület által nyújtott páratlan élményével.A természetes görbületű 1000R monitor csak a kezdet. Ez egy forradalom a játék világában, lenyűgöző 180 Hz-es sebességgel, kiváló képminőséggel és olyan felhasználói élménnyel, amelyet még soha nem tapasztalt.
Folyamatos ívelés, zavartalan játék
Tapasztald meg a 1000R ívelést, amely a legjobban illeszkedik az emberi látómezőhöz, és élénk jeleneteket jelenít meg 180 Hz-es frissítési frekvenciával, hogy még valóságosabb és magával ragadóbb élményt nyújtson.
Továbbfejlesztett sebesség Új szabvány
Az UltraGear sebességi szabványát 180 Hz-re emeltük. Élvezheti az ultraéles és folyékony képeket 180 Hz-es frissítési gyakorisággal, amely másodpercenként 180 képet tölt be.
Lenyűgöző sebesség, merüléstől mentes játékélmény
Az ultragyors, 1 ms-os válaszidő (GtG) csökkenti a hátralévő képeket és gyors válaszidőt biztosít, így teljesen új játékélményben lehet részed.
Élvezze a valósághűbb színeket
Ez a monitor széles színskálát támogat, sRGB 99% (tipikus) és HDR10, így a színek hűen jelennek meg, így a játékosok a játék fejlesztői által szándékolt drámai színeket láthatják, függetlenül a harctértől.
Gamer-központú kialakítás.
Javítsd játékélményedet a három oldalon szinte keret nélküli kialakítással, amely lenyűgöző képet nyújt, és a dönthető talppal még kényelmesebbé teheted a játékot. Az L alakú, zavaró elemek nélküli állvány minimális helyet foglal az asztalon, így csökkentheted a fel nem használt teret.
Illeszkedjen a játékstílusához!
A játékosok a képernyőn megjelenő kijelzőt és az OnScreen Control funkciót használva könnyedén testreszabhatják a beállításokat, a monitor alapvető opcióinak módosításától kezdve a „felhasználó által definiált gombok” regisztrálásáig, amelyeket gyorsbillentyűként állíthatnak be.
Dynamic Action Sync
A Dynamic Action Sync segítségével csökkenthető a késleltetés, így a játékosok valós időben reagálhatnak a kritikus pillanatokra.
Black Stabilizer
A Black Stabilizer segít a játékosoknak a legsötétebb sarkokban rejtőző mesterlövészeket észlelni és gyorsan navigálni a villanások között.
Crosshair
A célpont a képernyő közepén van rögzítve, hogy javítsa a lövés pontosságát.
FPS-számláló
Az FPS-számláló megmutatja, hogy minden mennyire jól töltődik be. Akár szerkesztesz, játszol vagy filmet nézel, minden képkocka számít, és az FPS-számlálóval valós idejű adatokat kapsz.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Technológia | HDR |
| Freesync |
| Dynamic Action Sync |
| HDR 10 |
| VESA Adaptive Sync |
| Energia fogyasztás | 19 W |
| 22 W |
| 23 W |
| Súly | 3.5 kg |
| Hosszúság | 604.9 mm |
| Szélesség | 226.5 mm |
| Magasság | 450.7 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 22 kWh |
| 29 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | VA |
| Felbontás típus | QHD |
| Optimális felbontás | 2560 x 1440 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Fényerő | 300 cd/m² |
| 250 cd/m² |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178 / 178 Fok |
| Jellemző kontraszt | 3000:01:00 |
| Maximális frissítési frekvencia | 180 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás |
| Video portok | 2 x HDMI |
| 1 x DisplayPort |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Reader Mode |
| Smart energy saving |
| Flicker Free |
| Black Equalizer |
| AMD FreeSync™ |
| HDR 10 |
| Dynamic Action Sync |
| OnScreen Control (OSC) |
| Dual Controller |
| 1000R ívelt |
| VESA Adaptive Sync |
| Reticle |
| CPS szamlalo |
| Color Calibrated in Factory |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm VESA |
| Csomag tartalma | 1 x Tápkábel |
| 1 x Felhasználói kézikönyv |
| 1 x Monitor |