Elképesztő sebességre tervezveA TN panelek sebességét megközelítő IPS 1 ms-os válaszidő által biztosított minimális utókép hatásnak és gyors válaszidőnek köszönhetően egy teljesen új játékélményben lehet részed.
Akadozásmentes képA 144 Hz-es ultragyors sebességgel a játékosok hamarabb láthatják a következő képkockát, és a kép is egyenletesebbnek tűnik. A gamerek gyorsabban reagálhatnak az ellenfél lépéseire, és könnyebben célba vehetik a rivális játékosokat.
Éld meg a harcot valós színekben!Ez a monitor támogatja a HDR10 sRGB 99% (Typ.) technológiát, így belemerülhetsz a valósághűen gazdag színekbe és kontrasztba. A csatatértől függetlenül a játékosok láthatják az összes drámai színt, amelyet a játékfejlesztők elképzeltek.
G-Sync® kompatibilis, az NVIDIA által hitelesítveA 27GN800 monitort az NVIDIA tesztelte, és ez egy hivatalosan hitelesített G-SYNC® kompatibilis monitor, amely minimálisra csökkenti a kép szakadozását és akadozását a zökkenőmentes játékélmény érdekében.
Tisztább, simább és gyorsabb képAz FreeSync™ Premium technológiával a játékosok zökkenőmentes, folyamatos mozgást élhetnek át a nagy felbontású, gyors tempójú játékok közben. A rendszer gyakorlatilag minimálisra csökkenti a kép akadozását és szakadozását.
Légy kifinomult, stílusos és modernEmeld a játékélményt a szemet gyönyörködtető és a lényegében káva nélküli kialakítással. Az állítható talpazat pedig lehetővé teszi a monitor dőlésének megváltoztatását, hogy kényelmesebben játszhass.
Reagáljon gyorsabban az ellenfeleireA monitor minimalizálja a beviteli késleltetést a Dynamic Action Sync használatával, így a játékosok minden egyes.
Támadj te először a sötétben!A feketestabilizátor segítségével a játékosok elkerülhetik a legsötétebb helyeken megbúvó mesterlövészeket, és gyorsan elmenekülhetnek, amikor felvillan a torkolattűz.
Jobb célzásA pontosabb lövés érdekében a célpont rögzítve van a középpontban.
| Általános jellemzők |
| Termékcsalád | Gaming |
| Energia fogyasztás | 48 W |
| Szín | Fekete/Piros |
| Súly | 5.99 kg |
| Hosszúság | 614.6 mm |
| Szélesség | 226 mm |
| Magasság | 454.6 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 31 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Kijelző |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | LED IPS |
| Felbontás típus | WQHD |
| Optimális felbontás | 2560 x 1440 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Kijelző felületének típusa | Tükröződésmentes |
| Fényerő | 350 cd/mp |
| Válaszidő | 1 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178°/178° |
| Jellemző kontraszt | 1000:1 |
| Pont méret | 0.2331 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 144 Hz |
| Színek száma | 1.07 milliárd |
| Csatlakozás |
| Video portok | 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Ergonómia Kensington Lock |
| Falra szerelés | VESA 100 x 100 mm |
| Technológiák | Dynamic Action Sync Reader Mode Black Stabilizer Flicker Safe HDR Adaptive Sync Crosshair OnScreen Control (OSC) Color Calibrated Smart Energy saving AMD FreeSync™ NVIDIA® G-Sync™ HDR Effect Auto Input Switch |
| Csomag tartalma | 1 x DisplayPort kábel 1 x Használati útmutató 1 x Tápkábel 1 x Monitor |
| Ergonómia |
| Dönthető | Igen |