Készen a győzelemreLG UltraGear™ erőteljes, kifejezetten játékosok számára kifejlesztett kijelzője számos különleges funkcióval van ellátva. Használd ki ezeket az előnyöket, hogy az ellenségeidnek esélye se maradjon!
Felszerelés a gyors akciókhozA 23,6” méretű kijelzővel és az 1 ms-os válaszidővel az LG 24GL600F
az azonnali döntéseket igénylő – mint például a valós idejű stratégiai vagy a lövöldözős – játékokra optimalizált UltraGear monitor.
Gyors út a győzelemhezA magas képfrissítési sebességgel és a leggyorsabb válaszidővel bármilyen harctéren előnyben lehetsz.
Vegyél részt szinkronizált akcióbanA 144 Hz-es képfrissítési sebességgel az LG 24GL600F lehetővé teszi, hogy a legapróbb mozzanatokat is észleld, ráadásul simább mozgásokat biztosít.
Előzd meg az ellenséget, játssz valós időben!A lehető leggyorsabb válaszidőt biztosító LG 24GL600F monitorral gyorsan áttekintheted a harcteret, és azonnal, késleltetés nélkül reagálhatsz az ellenségre.
Lásd be a teljes harcteret!A széles kijelző lehetővé teszi, hogy a játékosok egyszerre lássák a harcteret és a játék teljes kezelőfelületét. Így gyorsabban hozhatsz döntéseket, és az LG 24GL600F monitorral megnyerheted először a csatát, majd a háborút is.
A játék szaggatása és akadozása a múltéAz Adaptive Sync és a Radeon FreeSync technológiákkal a 24GL600F zökkenőmentes mozgást biztosít szakadozás és akadozás nélkül.
Testreszabott játékmódokAz ideális körülmények eléréséhez a játékos több beállítás közül választhat: az RTS mód a stratégiai, míg az FPS mód az akciódús játékokra lett kifejlesztve.
Valós idejű harcA Dynamic Action Sync egy olyan funkció, amely minimálisra csökkenti a bemeneti késleltetést, így a valós idejű stratégiai és a lövöldözős játékok közben egyaránt gyorsabban reagálhatsz az ellenfeleidnél.
Vedd észre az ellenséget az éjszaka leple alatt isLövöldözős játékok közben a Black Stabilizer (Feketestabilizátor) funkcióval még koromsötét helyeken is láthatod a környezetedet. A funkció automatikusan érzékeli a legsötétebb zugokat, és világosabbra állítja őket, hogy esélyed legyen meglátni a sötétben rád leselkedő ellenfeleket.
Győztes csapás a Célkereszt funkcióvalA Célkereszt funkció segítségével a célpont a képernyő közepére állítható, amivel nagyobb pontosság érhető el. Győzelmi esélyeidet megnövelve a Célkereszt funkciót még a pontos célzást nem támogató FPS-játékokban is bekapcsolhatod.
| ÁLTALÁNOS |
| Képernyőméret | 23,6" |
| Paneltípus | TN |
| Képarány. | 16:09 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Fényerő (cd/m2) | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasztarány | 1000:1(typ.) |
| Válaszidő (GTG) | 1ms (GtG at Faster) |
| Láthatósági szög (CR≥10) | 170º(R/L), 160º(U/D) |
| CSATLAKOZÓK |
| HDMI | Igen (2ea, 2.0) |
| DisplayPort | Igen (1ea, 1.2) |
| Fejhallgató-kimenet | Igen |
| TÁPELLÁTÁS |
| Típus | Külső áramforrás (Adapter) |
| Bemenet | 100-240Vac, 50/60Hz |
| Teljesítmény felvétel készenlétben | Kevesebb, mint 0,5W |
| Képernyő kikapcsolt állapotában | Kevesebb, mint 0,3W |
| NYELVEK |
| Országok | 17 |
| Nyelvek | Angol, Német, Francia, Spanyol, Olasz, Svéd, Finn, Portugál, Lengyel, Orosz, Görög, Kínai, Japán, Koreai, Ukrán, Portugál (brazil), Tradicionális kínai, Hindi |
| SPECIÁLIS TULAJDONSÁGOK |
| HDCP | 2.2 (HDMI, DisplayPort) |
| Villódzásmentes kép | Igen |
| Feketestabilizátor | Igen |
| Játékmód | Igen (DAS, Black Stabilizer) |
| Olvasó Mód | Igen |
| Super resolution + | Igen |
| Freesync | RADEON FreeSync™ |
| Célkereszt funkció | Igen |
| 1 ms-os mozgási elmosódáscsökkentés | Igen (120, 144Hz) |
| On Screen Control | Igen |
| Képmód | Gamer 1, Gamer 2, FPS, RTS, Reader |
| Smart Energy Saving | Igen |
| TALP |
| Levehető alap | Igen |
| Dönthetőség | Igen ( -5 ~ +15º ) |
| TANÚSÍTVÁNYOK |
| Erp | Igen |
| UL (cUL) | Igen |
| TUV-típus | Igen |
| FCC-B, CE | Igen, Igen |
| Windows Tanúsitvány | Igen |
| Egyéb | CB |
| TARTOZÉKOK |
| Tápkábel | Igen (1,5m) |
| HDMI kábel | Igen (1,5m) |
| Adapter | Igen |