Ez a Full HD felbontású és csaknem keret nélküli kialakítású IPS kijelző a vártnál kedvezőbb áron kínálja a szép kialakítás és a kiváló funkciók tökéletes kombinációját. Egyszerűen csatlakoztathatja hordozható vagy asztali számítógépét, és máris élvezheti kedvenc tartalmait a nagy képernyőn.
Karcsú kialakítás. Magával ragadó látványvilág. A karcsú és elegáns eszköz tökéletesen illik íróasztalára. A három oldalon szinte keret nélküli, hajszálvékony peremmel rendelkező kialakítás kisebb helyigénnyel nagyobb képernyőt biztosít, amely tökéletes a többkijelzős rendszerekhez.
Kiváló minőség minden szögben Gyönyörű Full HD felbontásban tekintheti meg és élvezheti tartalmait, akármilyen szögből. Ez az 53,61 cm-es (21,5 hüvelykes) képátlójú IPS képernyő 178 fokos betekintési szögével remek szórakozást garantál.
Modern csatlakozási lehetőségek A Full HD képernyő összes előnyét egyszerűen használhatja ki. A VGA- és HDMI-portoknak köszönhetően könnyedén csatlakoztathatja a kijelzőt asztali vagy hordozható számítógépéhez.
Kijelző hajszálvékony kerettel Mivel a képernyőnek jóformán nincs külön kerete, a rendkívül széles betekintési szög megszakításmentes többmonitoros használatot tesz lehetővé.
Váltson a legkiválóbb termékre A HP IPS monitor tiszta, élénk képet biztosít bármilyen betekintési szögből. Az IPS technológia biztosítja a képek pontosságát és állandó minőségét minden betekintési szögből. A prémium minőségű táblagépek és mobileszközök betekintési élményét élvezheti.
Kifogástalan megjelenítés Az egyenletes 5 ezredmásodperces szürkéről szürkére válaszidő az akadozások és az elmosódások csökkentésével valósághű videó- és játékélményt biztosít.
Full HD kijelző/1080p felbontású kijelző Lélegzetelállító látványt és éles képeket élvezhet a kiváló minőséget biztosító, lenyűgöző FHD kijelzőn.
Alacsony kékfénykibocsátás Az alacsony kékfénykibocsátású üzemmód finoman egy melegebb spektrum felé tolja el a kijelző színeit, miközben természetesebbé teszi a fehéreket, és kevésbé erőlteti meg a szemet.
Állítható megjelenítés Az 5°-kal előre- és 23°-kal hátradönthető képernyőt személyes igényeihez igazíthatja.
Le az asztalról és fel a falra A kijelzőhöz szabványos VESA-rögzítő jár, amellyel felszerelhető a falra vagy egy forgókarra.
Elérhető csatlakozók A könnyen hozzáférhető csatlakozók segítségével a képernyő gyorsan csatlakoztatható, ami kényelmesebb használatot tesz lehetővé.
Kompakt, karcsú kialakítás Minden, amire szüksége van, egyetlen elegáns csomagban. Egyetlen fali csatlakozója van, így nincs kábeltenger. A vékony kivitel nagyobb teret enged a kiváló felhasználói élménynek.
Energiahatékonyság az Ön kedve szerint A HP 22er 54,61 cm-es (21,5 hüvelykes) kijelzővel szívességet tehet a környezetnek – és a pénztárcájának. A kijelző megfelel a szigorú energiahatékonysági útmutatásoknak, és segít csökkenteni az ökológiai lábnyom méretét.
| A kijelző műszaki adatai |
| Képernyőméret (átlós) | 54,6 cm (21,5") |
| Panel active area | 47,6 x 26,77 cm |
| Képernyő típusa | IPS LED-háttérvilágítással |
| Oldalarány | 16:9 |
| Natív felbontás | FHD (1920 x 1080, 60 Hz-en) |
| Képponttávolság | 0,247 mm |
| Kijelző színe | Akár 16,7 millió támogatott szín (FRC technológiával) |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Kontrasztarány | 1000:1 statikus |
| | 5M:1 dinamikus |
| Válaszidő | 5 ezredmásodperces szürkéről szürkére válaszidő |
| Billentési és elfordítási szög | Döntés: –5 és +23° között |
| Megjelenítési jellemzők | Csillogásmentes |
| | Képsíkváltás |
| | Nyelvválasztás |
| | LED-es háttérvilágítás |
| | Képernyőn megjelenő vezérlők |
| | Plug and Play |
| | Felhasználó által programozható |
| | Antisztatikus |
| Képernyő sorfrekvencia (vízszintes) | Legfeljebb 80 kHz |
| Képernyő képfrissítési frekvencia (függőleges) | Legfeljebb 60 Hz |
| Képernyőn megjelenő vezérlők | Menü |
| | Plusz („+”) Következő aktív bevitel |
| | Mínusz („–”) Megjelenítési módok |
| | OK |
| | Információk |
| | Bekapcsolás |
| | Fényerő |
| | Kontraszt |
| | Színvezérlés |
| | Bemeneti vezérlés |
| | Képvezérlés |
| | Kezelés |
| | Nyelv |
| | KILÉPÉS |
| Fizikai biztonság | Biztonsági zár fogadására alkalmas (a zár külön vásárolható meg) |
| Csatlakozások |
| Bemeneti csatlakozó: | 1 VGA |
| | 1 HDMI (HDCP-támogatással) |
| Méret és súly |
| Súly | 3,11 kg (állvánnyal); 2,75 kg (állvány nélkül) |
| Minimális méretek (Szé x Mé x Ma) | 48,97 x 17,63 x 38,08 cm (állvánnyal); 48,97 x 5,14 x 29,37 cm (állvány nélkül) |
| Tápellátási és üzemeltetési követelmények |
| Tápegység típusa | Bemeneti feszültség: 100–240 V váltóáram 50–60 Hz mellett |
| | Energiafogyasztás: 21 W (maximális), 17 W (jellemző) |
| | Készenléti üzemmód: 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Környezeti | Higanymentes LED-es hátsó megvilágítás |
| | Arzénmentes kijelzőüveg |
| Energy Efficiency |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Képernyőméret (átlós) | 54,6 cm (21,5") |
| Felbontás (natív) | FHD (1920 x 1080, 60 Hz-en) |
| Tanúsítvány és megfelelőség |
| Tanúsítványok és megfelelőségi információ | CE |
| | CB |
| | MSIP |
| | ICES |
| | CCC |
| | CEL |
| | ISC |
| | VCCI |
| | FCC |
| | BSMI |
| | ISO9241-307 |
| | TUV-S |
| | NOM |
| | cTUVus |
| | EAC |
| | RCM |
| | Ukrajna |
| | Marokkó |
| | WEEE |
| | KCC |
| | MEPS – Vietnam |
| | MEPS – Ausztrália |
| | PSB |
| | Energy Star 7.0 |
| Tartozékok |
| A doboz tartalma | Váltóáramú tápkábel |
| | HDMI-kábel |
| | CD (a felhasználói útmutatót, a jótállást és az illesztőprogramokat tartalmazza) |