A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Adatok | |
| Monitor | Váltóáramú tápkábel; USB-kábel (A típusú csatlakozó – B típusú csatlakozó); DisplayPort™ 1.2-kábel; CD (felhasználói útmutató, jótállás és illesztőprogramok); HP Display Assistant; VESA-rögzítőadapter |
| Áramfogyasztás (készenlét) | 0,5 W |
| Bemeneti csatlakozó | 1 VGA; 1 HDMI 1.4; 1 DisplayPort™ 1.2 |
| Betekintési szög | 178° vízszintes; 178° függőleges |
| Billentési és elfordítási szög | Dönthetőség: –5 és +22° között; Forgathatóság: ±45°; Tengelyforgatás: 90°; Magasság: 150 mm |
| Energiafogyasztás | 40 W (maximális), 20 W (jellemző), 0,5 W (készenléti) |
| Energiafogyasztás (bekapcsolt állapotban) | 25 W |
| Energiafogyasztás (éves) | 36 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Felbontás (natív) | WUXGA (1920 x 1200, 60 Hz-en) |
| Fényerő | 300 cd/m² |
| Fizikai biztonság | Biztonsági zár fogadására alkalmas (a zár külön vásárolható meg) |
| Képernyő típusa | IPS LED-háttérvilágítással |
| Képernyőméret (átlós) | 60,96 cm (24”) |
| Fényerő | Kontraszt; Színvezérlés; Bemeneti vezérlés; Képvezérlés; Bekapcsolás; Menü; Kezelés; Nyelv; Információk; Kilépés; OK |
| Képponttávolság | 0,27 mm |
| Kijelző területe (metrikus) | 51,84 x 32,4 cm |
| Kontrasztarány | 1000:1 statikus; 10000000:1 dinamikus |
| Megjelenítési jellemzők | |
| Csillogásmentes | Képsíkváltás; Nyelvválasztás; LED-es háttérvilágítás; Képernyőn megjelenő vezérlők; Elforgathatóság; Plug and Play; Felhasználó által programozható; Alacsony fátyolosodás |
| Méretek állvánnyal (sz x h x m) | 53,88 x 20,5 x 46,3 cm |
| Minimális méretek (Szé x Mé x Ma) | 53,2 x 4,68 x 35,1 cm |
| Működési levegőnedvesség-tartomány | 20–80% relatív páratartalom |
| Működésihőmérséklet-tartomány | 5–35°C |
| Oldalarány | 16:10 |
| Portok | 3 USB 3.0-csatlakozó (egy számítógéphez csatlakoztatható, kettő USB-eszközhöz csatlakoztatható) |
| Súly | 6,6 kg |
| Támogatott felbontások | 1920 x 1200; 1920 x 1080; 1680 x 1050; 1600 x 900; 1440 x 900; 1280 x 1024; 1280 x 800; 1280 x 720; 1024 x 768; 800 x 600; 720 x 480; 640 x 480 |
| Bemenő feszültség | 100-240V |


