JBL Endurance Run Bluetooth piros sport fülhallgató
Az eredmények fontosak, és a JBL Endurance Run fülhallgatónak köszönhetően, nincs semmi, ami közted és edzésed között állhat. FlipHook technológiával a fülbe illeszkedik a kényelem érdekében. A FlexSoft fülcsúcsok és a TwistLock technológia kényelmes kombinációja azt jelenti, hogy mindíg biztonságban tudhatod fülhallgatódat füledben, szinte észre se veszed. És ha gondolnád, hogy egy kis izzadság vagy eső akadályozná a sportolásodat, gondold át újra.
FliphookA rugalmas kétirányú kialakítás lehetővé teszi a fejhallgató stabil fülbe helyezését.
Soha nem esik kiA TwistLock és a FlexSoft technológiáknak köszönhetően ezek a fejhallgatók könnyűek és ergonomikusan vannak kialakítva, így biztosítva a kényelmet és a stabilitást.
SweatproofÚgy tervezték, hogy mindenféle időjárási körülmények között bírja az izzadságot, az esőt.
Hands-free hívásokAz in-line, egy gombos távvezérlő mikrofonnal lehetővé teszi a kéz nélküli hívást, lehetővé téve, hogy az edzésre összpontosítson.
Mágneses füldugókMágneses füldugók, amelyek lehetővé teszik a könnyű hordozhatóságot.
| Adatok |
| Dizájn | Sport fülhallgató |
| Szegmens | Sport fülhallgató |
| Technológia | IPX5 szabvány Mágneses rögzítés TwistLock és a FlexSoft technológiák |
| Csatlakozás | mini-jack 3.5mm |
| Használat | Sport |
| Mikrofon | Beépített |
| Típus | In-ear fülhallgató Sport fülhallgató |
| Technológia | VEZETÉK NÉLKÜLI Vezetékes |
| Csatlakozók | Bluetooth |
| Funkciók | Izzadságbiztos Mikrofon Siri aktiválás Hangsegéd Kéz nélküli |
| Csomag tartalma | 1 x Fejhallgató |
| Szín | Piros |
| Kimeneti ellenállás | 16 Ω |
| Frekvenciaátvitel | 20 - 20000 Hz |
| Töltési idő | 2 h |
| Működési idő | 6 h |
| Kábel hossza | 62 cm |
| Hangszóró átmérője | 8 mm |
| Súly | 19.7 g |