Ha a vízen belülről és a vizekről is rendszeresen zajlik, a JBL Endurance DIVE fejhallgatókat fel kell építeni. Ez a fülhallgató garantáltan nem esik ki a fülből és IPX7 vízálló minősítéssel rendelkezik, amellyel bétran merülhet. A karcsú PowerHook design automatikusan bekapcsol, amikor a fül mögé csúszik, míg a biztonságos vezeték nélküli nyakszíj megtartja a helyén. A Dive 1 gigabájtos memóriával rendelkezik (akár 200 zeneszám), amelyet könnyed érintéssel vezérelhetünk. A 8 órás akkumulátorral a Dive készen áll a medencében való edzésre.
8 óra vezeték nélküli lejátszás Speed Charge akkumulátorral
A Bluetooth vezeték nélküli technológia lehetővé teszi, hogy kiváló minőségű zenét hallgasson anélkül, hogy aggódna a vezetékektől, amelyek zavarják az edzés közben. Mindössze 10 perc töltéssel egy órán keresztül hallgathatja fülhallgatóját.
Beépített MP3 lejátszó
A beépített 1 GB memóriának köszönhetően könnyedén tárolhat több mint 200 zeneszámot.
PowerHook
Biztonságos fülhorgas kialakítás, amely automatikusan bekapcsolja/kikapcsolja a fülhallgatót Vízálló Az IPX7-et a JBL Endurance SPRINT az úszás és minden időjárási vagy sportolási körülmények között használható.
Érintéses vezérlés
Lehetővé teszi, hogy könnyedén kezelje a zenét és a hangerőt, a lejátszást és a szüneteltetést.
Hands-free hívások
A Bluetooth technológia lehetővé teszi a kéz nélküli híváskezelést, így az edzésre összpontosíthat.
Soha nem esik ki
A TwistLock és a FlexSoft technológiáknak köszönhetően ezek a fejhallgatók könnyűek és ergonomikusan vannak kialakítva, így biztosítva a kényelmet és a stabilitást.
| Tulajdonságok: |
| Membrán méret | 10 |
| Minimum frekvencia | 20Hz |
| Maximum frekvencia | 20000Hz |
| Fülhallgató kialakítás | Hallójárati |
| Fülhallgató típus | Sport |
| Fülharang | 2 méret (S,M) |
| Kompatibilitás | Android |
| Vezérlés | 1 gombos, univerzális |
| Vezeték nélküli | Bluetooth |
| Bluetooth | van |
| Működési idő | 8óra |
| Beépített memória | 1GB |