A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Hangzási jellemzők | |
| Hangszóró mérete | 28 mm |
| Min. frekvencia | 40 Hz |
| Max. frekvencia | 16 000 Hz |
| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Konstrukció | Nyitott |
| Mikrofon | igen |
| Csatlakozás | |
| Kapcsolat típusa | DECT, USB-C |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor töltése | USB-C |
| Akkumulátor max. üzemideje | 13 óra |
| Akkumulátor üzemideje (tok) | 1,25 óra |
| Mikrofon jellemzők | |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Irányjellemző | Szűk |
| Funkciók | Mikrofon némítása, Zajkioltó |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Max. frekvencia | 7 300 Hz |
| Szín | |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgatók típusa | |
| Fejhallgatók száma | 1 (mono) |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Zajcsökkentés | Passzív |
| Tanúsítvány | Google Meet, MS Teams, Zoom |
| Platform | |
| Platform | PC |
| Háttérvilágítás | |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |


