Under Armour Contain Duo sporttáska, M-es méretű, Fekete
Anyag: 100% poliészter; Méretek: Hossz: 61cm, Mélység: 28cm, Magasság: 30cm; Hátizsákként és táskaként is használható; UA Storm vízálló technológia szárazon tartja a legfontosabb dolgokat; A LEVELED™ pántrendszer vezeti Önt, hogy a pántok egyenletesen legyenek beállítva a kiegyensúlyozott súlyelosztás érdekében; Tágas főrekesz cipzáras záródással; Külső zsebek a kisebb alapvető dolgok számára;
| Általános jellemzők |
| Szín | Fekete |
| Sport | Fitnesz/Edzés |
| Túrázás |
| Torna |
| Kézilabda |
| Kosárlabda |
| Röplabda |
| Futball |
| Kemping |
| Anyag | Poliészter |
| Funkciók | Állítható pánt |
| Rekesz típusa | Elülső zseb |
| Oldalsó zseb |
| Főrekesz |
| Rögzítés | Cipzáros |
| Összetétel |
| Külső anyag | Poliészter |
| Általános tulajdonságok |
| Magasság | 30 cm |
| Hosszúság | 61 cm |
| Szélesség | 28 cm |