A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Méret és kapacitás | |
| Űrtartalom | 22 liter |
| Terhelhetőség | 10 kg |
| Méret (Sz × Ma) | 50 × 42 cm |
| Fül magassága | 27 cm |
| Anyaghasználat és kialakítás | |
| Anyag | Újrahasznosított PET (3 palackból) |
| Felületkezelés | Vízlepergető bevonat |
| Belső zseb | Egy cipzáras belső rekesz |
| Tárolhatóság | Összehajtható, helytakarékos kialakítás |
| Design | |
| Mintázat | Sky – léghajók a felhők felett |
| Színvilág | Sötétkék alap, világos dizájnelemekkel |


