Termékjellemzők:- Fogazott írisz és élességállító gyűrű
- Nano Coating rendszer (NCS)
- Alacsony szórású objektív (ED)
- Hibrid aszférikus lencse (H-ASP)
- Kör alakú blende 6 pengével
A kiváló optikai teljesítménnyel rendelkező, ultra nagy látószögű Samyang 12mm T2,2 NCS CS objektív kifejezetten APS-C szenzoros digitális fényképezőgépekhez készült. Optikai rendszere 10 csoportba rendezett 12 lencséből áll. Ezek között egy ED (alacsony fényszórású), egy aszférikus és egy hibrid-aszférikus lencse található. . A lencsék igen jó fényáteresztést biztosító, többszörös tükröződést gátló (UMC) bevonattal rendelkeznek.
Az új lencse különösen és a fókuszkövető rendszerrel és a folyamatosan állítható, rekesz gyűrűvel együttműködő szerkezetével tűnik ki. Mindezeknek köszönhetően a mélységélesség- és a fókuszállítás pontos és zajtalan a mozgókép felvétel közben.
Az objektív erős tubusával, szakértő összeszerelésével és kiváló optikai paramétereivel különlegesen vonzó és felhasználóbarát eszköz mind profi, mind amatőr fotósok számára.
| Típus | Nagylátószögű-objektív |
| Gyártó | SAMYANG |
| Szűrőmenet mérete | 67 mm |
| Szerkezet | 10 csoport, 12 tag |
| Bajonett | Sony E |
| Közelpont | 0,2 m |
| Méret | 59,1 mm |
| Súly | 250 g |