A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










| Szín | |
| Szín | Bézs |
| Funkciók | |
| Általános funkciók | Hőmérséklet megtartása, Időzítő |
| Tulajdonságok | |
| Anyag | Műanyag |
| Teljesítményfelvétel | 1 050 W |
| Víztartály űrtartalma | 1,4 l |
| Méret & súly | |
| Szélesség | 24,5 cm |
| Mélység | 25,6 cm |
| Magasság | 36,1 cm |
| Tömeg | 3,4 kg |
| Aljzat típusa | |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Kávéfőző típusa | |
| Kivitel | Szabadon álló |
| Rendeltetés | Otthonra |
| Típus | Filteres |
| Design | |
| Design | Retro / Vintage |
| Felszerelés | |
| Általános felszereltség | Kijelző |
| Felhasználói felület | Manuális gombok |
| Tejadagolás módja | Tejes megoldás nélkül |
| Italok | |
| Ital típusa | Filteres kávé |
| Csepegtető jellemzői | |
| Űrtartalom | 1,25 l |
| Vízforraló anyaga | Üveg |
| Filteres kávéfőző típus | Elektronikus |
| Csésze kapacitás | 10 |
| Szűrő | Mosható |
| Tartozékok a csomagban | |
| Csomag tartalma | Mérőedény |


