Electrolux EW6TN5261F MosógépA SensiCare rendszerrel ellátott PerfectCare 600 mosógép a ruha súlyától függően állítja be a ciklus időtartamát. Ezenkívül a SensiCare rendszer optimalizálja a víz- és energiafogyasztást a ruhák kivételes ápolása érdekében.
Személyre szabott ellátás rövidebb idő alatt
A SensiCare rendszer az egyes ciklusok beállításait a töltet súlyához igazítja, hogy megakadályozza a túlzott ruhamosást. Így a gardrób minden eleme hosszabb ideig megőrzi megjelenését, és kellemes tapintású lesz.
A TimeSave opcióval 50%-kal gyorsabban moshat
A TimeSave opcióval hatékonyan és gyorsan moshat. Nyomja meg a gombot a ciklusidő akár 50%-os csökkentéséhez. A pamut vagy műszálas ruhák mosása ugyanolyan nagy teljesítménnyel történik, de sokkal rövidebb idő alatt.
Késleltetett kezdés, az ütemtervtől függően
A késleltetett indítás funkció lehetővé teszi a mosási ciklus kezdetének programozását az ütemezésnek megfelelően. Így a ruhanemű készen áll, amikor Ön rendelkezésére áll, hogy gondoskodjon róla.
Woolmark Blue minősített mosóprogram
Mossa gond nélkül a gyapjú cikkeket a Woolmark Blue tanúsítvánnyal rendelkező mosógépben. A speciális program a kézi mosás finomságával mossa és tisztítja a ruhákat. Így a ruhák megőrzik formájukat és kellemes tapintásúak, így hosszabb ideig élvezhetik.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Felültöltős |
| Család mérete | 3 tag |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 78 dB |
| Tartály anyaga | Carboran |
| Ajtónyitás iránya | Felső rész |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 599 mm |
| Szélesség | 397 mm |
| Magasság | 908 mm |
| Súly | 57 kg |
| Kábel hossza | 2.4 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | D energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 65 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Késleltetett indítás TimeSave Lábak: 2 állítható plusz 2 fix |
| Biztonsági funkciók | Flood protection |
| Technológia | SensiCare |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Selyem Gyapjú Pamut Műszálas Vékony Öblítés Centrifuga/Szivattyúzás Sport ruházat Rapid 14` Antiallergén Eco 40-60 Baba dolgok |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| ECO program időtartama | 3.17 h |