A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 242 l |
| Ajtó nyítása | Jobb, Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Hűtőfolyadék | R600a |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 201 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Tojástartó, Palacktartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 41 ml |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Kézi |
| Rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 2 kg |
| Főbb jellemzők | |
| Tulajdonság | LED megvilágítás, Elektronikus hőmérséklet-szabályozás |
| Technológiák | Optispace |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiahatékonysági osztály | A+ energiaosztály az A+++-tól D-ig terjedő skálán |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | F energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-N-ST |
| Évi energiafogyasztás | 233 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 19 h |
| Méretek | |
| Magasság | 161 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 54.7 cm |
| Súly | 45.55 kg |


