LG GTBV20SWZJD felülfagyasztós hűtőszekrény
Hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszereket
A LinearCooling csökkenti a hőmérséklet-ingadozásokat, így az élelmiszerek frissessége és íze akár 7 napig is megőrizhető.
Optimális hőmérséklet minden rekeszben
A Multi-Air Flow rendszert úgy tervezték, hogy ideális hőmérsékleti szinteket tartson fenn, így az élelmiszerek hosszabb ideig frissek maradnak. A digitális érzékelők folyamatosan figyelik a hűtőszekrény belsejében uralkodó körülményeket, a szellőzőnyílások pedig stratégiailag úgy vannak elhelyezve, hogy hideg levegővel vegyék körül az élelmiszereket, és folyamatosan frissen tartsák azokat.
Modern megjelenésű ajtó
Kihúzható tálca
Könnyen kivehető polc. Lehetővé teszi a belül tárolt élelmiszerek egyszerűbb kivételét.
Nagyobb rekesz gyümölcsök és zöldségek számára
A nagy zöldségtároló rekesznek köszönhetően több gyümölcsöt és zöldséget tárolhat, miközben azok frissessége megmarad.
| Általános jellemzők |
|
| Beépítés típusa | Standard |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Nettó űrtartalom | 266 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
|
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 208 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
|
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 58 l |
| Rekeszek száma | 1 |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 35 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 203 kWh |
| Méretek |
|
| Magasság | 168 cm |
| Szélesség | 555 mm |
| Mélység | 637 mm |
| Súly | 51 kg |