LG GTBV20PYZJD felülfagyasztós hűtőszekrény
Fő tulajdonságok:- DoorCooling+™
- Multi Air Flow
- Smart Inverter Kompresszor
- LED világítás
DoorCooling+
Gyorsabb és egyenletesebb hűtés
Az LG DoorCooling+ egyenletesebbé teszi a belső hőmérsékletet és 35%-kal gyorsabb hűtést tesz lehetővé, mint a hagyományos hűtőrendszerek. Jelentősen csökkenti a polcok és az ajtó rekeszei közötti hőmérséklet-különbséget.
Multi Air Flow
Gyors és Egyenletes hűtés
A hideg levegő a hűtőszekrény minden pontjára eljut a többszörös levegőkeringetésnek köszönhetően.
Smart Inverter Kompresszor
Energiatakarékos és Tartós
Az LG Smart Inverter Kompresszor energiahatékony, tartós és csendes működést garantál.
LED világítás
Energiatakarékos és Hosszabb élettartam
A LED világító panel működése energiatakarékosabb és élettartama hosszabb, mint a hagyományos izzós belső világítás.
| Alaptulajdonságok |
|
| Űrtartalom | 266 l |
| Hűtő űrtartalma | 208 l |
| Fagyasztó űrtartalma | 58 l |
| Technológia | Total NoFrost |
| Zajszint | 35 dBA |
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafogyasztás | 203 kwh/év |
| Hűtőtípus | Felülfagyasztós |
| Magasság | 168 cm |
| Szélesség | 55,5 cm |
| Mélység | 63,7 cm |
| Gyorsfagyasztás funkció | Igen |