E energiaosztályAz alacsonyabb osztályok termékeihez képest Ön az optimális villamosenergia-fogyasztásból és a szuper gazdaságosságból profitál.
Teljes űrtartalom 242LElegendő teherbírás az egész család igényeihez.
Less Frost hűtőrendszerA rejtett párologtató segítségével a Less Frost technológia egyenletes és hatékony hűtést biztosít, és a fagyasztó leolvasztására sokkal ritkábban lesz szükség.
Mechanikus vezérlés állítható termosztáttalÁllítsa be egyszerűen és gyorsan a hőmérsékletet a hűtő- és fagyasztórekeszben.
LED lámpaA modern, strapabíró és energiafelhasználás szempontjából hatékony LED típusú lámpa biztosítja a láthatóságot a hűtőszekrény bármely sarkában.
Megfordítható ajtókAz ajtók a hűtőszekrény bal és jobb oldalán is kinyílhatnak. Szerelje fel őket tetszés szerint és a rendelkezésre álló helynek megfelelően.
3 hűtőszekrény üvegpolcTágas és kényelmes rekeszei minden igényt kielégítenek, és mindig elegendő hely áll rendelkezésre.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 242 l |
| Ajtó nyítása | Jobb Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | FrostLess |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 201 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó Jégkockatartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 42 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 2.6 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | Less Frost |
| Tulajdonság | LED világítás Mechanikus vezérlés állítható termosztáttal |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 178 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 161 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 57 cm |