A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 206 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 165 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Kézi |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tojástartó Jégtálca |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Igen |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 41 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 2 kg |
| Főbb jellemzők | |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Megfordítható ajtó Vízadagoló Mechanikus vezérlés állítható termosztáttal |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 176 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 143.4 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Mélység | 54.2 cm |


