A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Nettó űrtartalom | 413 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| Megfordítható ajtó | |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Fagyasztó | |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Szín | Antracitszürke |
| Krómozott ezüst | |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 319 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Gyumolcsok es zoldsegek tarolasara szolgalo rekesz paratartalom-szabalyozassal |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| 1 x Jégkockatartó | |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Igen |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 94 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 4.4 kg |
| Főbb jellemzők | |
| Technológia | Full No Frost |
| Kettős inverter | |
| Tulajdonság | Gyermekzár |
| Vízadagoló | |
| LED világítás | |
| Power Cool | |
| Páratartalom szabályozás | |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V |
| 240 V | |
| Zajszint | 39 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 244 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 178 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 68 cm |


