Fram FDD-VRR311BLE++
E energiaosztályAz alacsonyabb osztályok termékeihez képest Ön az optimális villamosenergia-fogyasztásból és a szuper gazdaságosságból profitál.
Teljes űrtartalom 311lElegendő teherbírás az egész család igényeihez.
Gyors fagyasztó funkcióHa rövid időn belül le szeretné fagyasztani az ételt, aktiválhatja a Gyorsfagyasztás funkciót.
Mechanikus vezérlés állítható termosztáttalEgyszerűen és gyorsan beállíthatja mind a hűtő- és fagyasztórekesz hőmérsékletét, mind a kívánt üzemmódot.
3 hűtőszekrény üvegpolc + rekesz gyümölcsöknek és zöldségeknekTágas és kényelmes rekeszei minden igényt kielégítenek, és mindig elegendő hely áll rendelkezésre. Hűtse vagy fagyassza le az élelmiszereket, és tartsa a gyümölcsöket és zöldségeket olyan frissen és ízletesen, mint a szedés napján!
LED világításA modern, strapabíró és energiafogyasztás szempontjából hatékony LED lámpa biztosítja a láthatóságot a hűtőszekrény bármely sarkában.
Szín: kékA vintage dizájn és a különleges színek a terméket konyhája fókuszpontjává teszik.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 311 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Kék |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 242 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Jégkockatartó Tojástartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 69 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 4.5 kg |
| Főbb jellemzők |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Gyors fagyasztás Mechanikus vezérlés állítható termosztáttal |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 209 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 179.4 cm |
| Szélesség | 60.5 cm |
| Mélység | 63.5 cm |