Beko RDSA310M40SN Kétajtós hűtőszekrény, 306 l, E osztály, hűtőventillátor, biztonsági üveg, magasság 175 cm, ezüst
A Beko RDSA310M40SN kétajtós hűtőszekrény tökéletesen megfelel az Ön igényeinek: friss élelmiszer hosszú ideig. A tágas opciókkal rendelkező, kétajtós Beko hűtőszekrény teljes nettó térfogata 306 liter, méretei pedig 175x59,5x59,2 cm (HxIXA). Ezen kívül van egy hűtőrekesz a következőkkel: Biztonsági üveg, állítható biztonsági üvegpolcok, hűtő ajtópolcok és egy fagyasztó rekesz a következőkkel: fagyasztó rekeszek és jégkockatálca. Bővítse konyháját a kétajtós Beko hűtőszekrénnyel RDSA310M40SN.
Állítható biztonsági üvegpolcokA biztonsági üvegből készült, állítható polcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan elosztják a rendelkezésre álló helyet.
Zöldség és gyümölcs doboz
Tágas rekesz, amely a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására szolgál.
XXL-es palacktartó
Speciális polc palackokhoz és nagy hengeres tartályokhoz.
Megfordítható ajtók
A hűtőajtók nyitási iránya a helykorlátoktól függően változtatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően bal vagy jobb oldalra szerelhetők.
LED világítás
Optimális világítást biztosít villanyszámla felszámítása nélkül. Gazdaságos és hatékony világítás.
Állítható termosztát
A hűtőrendszer kifogástalanul működik minimális energiafelhasználással, a hőmérséklet pedig egy kéznél lévő, jól elhelyezett termosztát segítségével állítható, hogy véletlenül se működjön.
Megfordítható ajtók
A hűtőajtók nyitási iránya a helykorlátoktól függően változtatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően bal vagy jobb oldalra szerelhetők
TUV minősítés
A Beko hűtőszekrények TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak.
Jégkockatartó
A parti szervezése során az egyik fő gond az italokhoz való jég. Egyszerű és gyors, a jégkockatálca ideális megoldás.
Hűtőventillátor
A hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hideg levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, és egyben jobb hűtési teljesítményt biztosít.
Nem gyúlékony anyagok
Az anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott használati biztonságot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 306 l |
| Ajtó nyítása | Jobb Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 237 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Kézi |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tojástartó Palacktartó |
| Hozzátartozó kiegészítők | Jégkockatartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 69 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 3.2 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | XXL Bottle Holder |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Ventilátor Állítható termosztát |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 37 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 208 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 13 h |
| Méretek |
| Magasság | 175 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 59.2 cm |
| Súly | 55 kg |