Beko RDNE350K40WN Kombinált hűtőszekrényA Beko RDNE350K40XBN kétajtós hűtőszekrény a funkcionalitás és a modern design tökéletes kombinációját kínálja. A NeoFrost Dual Cooling technológiával ellátott Beko kétajtós hűtőszekrény egyenletes hűtést biztosít, és hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszereket. Tágas és jól szervezett rekeszei rugalmasságot biztosítanak az élelmiszerek tárolásában, míg a stílusos kivitel harmonikusan illeszkedik bármelyik konyhába. Az energiatakarékos és intelligens funkciókkal teli Beko RDNE350K40XBN hűtőszekrény ideális választás a modern családok számára.
NeoFrost kettős hűtésA NeoFrost kettős hűtési technológia az Active Dual Cooling és No Frost rendszereken keresztül biztosítja a lehető legjobb tárolási körülményeket. 2 rekeszben egymástól függetlenül működő, szellőztetett légáramlatok segítségével történik a hűtés. Ez a technológia megakadályozza a szagok keveredését, és segít a páratartalom egyenletes eloszlásában, valamint az ajtó kinyitása után gyorsan visszaállítja a belső hőmérsékletet. Így a gyümölcsök és zöldségek frissen szedettnek tűnnek.
ProSmart inverteres kompresszorA ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok mellett. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőkészülékek technológiai szempontból úgy vannak kialakítva, hogy használat közben maximálisan tartósak legyenek.
Gyümölcs- és zöldségdobozTágas rekesz a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolására.
XXL palacktartóSpeciális állvány nagy hengeres palackok és tartályok számára.
Állítható biztonsági üveg polcokAz állítható biztonsági üvegpolcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan osztják be a rendelkezésre álló helyet.
Megfordítható ajtókA hűtőszekrény ajtajainak nyitási iránya a helyszűke függvényében megváltoztatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően jobb vagy bal oldalra szerelhetők.
Állítható termosztátA hűtőrendszer hibátlanul, minimális energiafogyasztással működik, a hőmérséklet pedig a jól elhelyezett, praktikus termosztáttal állítható, amely jól elhelyezhető, hogy megakadályozza a véletlen működtetést.
HűtőventilátorA hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hűvös levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, ugyanakkor jobb hűtési teljesítményt biztosít.
No Frost hűtőrendszerEnnek az innovációnak köszönhetően mindig optimális hőmérsékletet tartunk fenn, és a No Frost technológia megakadályozza a jég kialakulását a fagyasztóban.
TUV tanúsításA Beko hűtőkészülékek TUV tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek az összes kategóriára vonatkozó építési és biztonsági szabványnak.
Nem gyúlékony anyagokAz anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott biztonságot nyújtanak a használat során és védelmet a környezeti tényezőkkel szemben.
Gyors lehűlés funkcióA gyorshűtés funkció reagál az Ön igényeire, és aktiválás után rövid idő alatt lehűti az élelmiszereket a hűtőben. Egy óra elteltével vagy a kívánt hőmérséklet elérésekor automatikusan kikapcsol.
LED-világításOptimális megvilágítást biztosít anélkül, hogy megemelné az áramszámlát. Gazdaságos és nagy teljesítményű világítás.
Ajtónyitó hangjelzésA zúgó akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény ajtaja egy percnél tovább nyitva marad.
Vakáció üzemmódEz a funkció segít energiát megtakarítani azáltal, hogy a hűtőszekrény akkor is üzemben marad, amikor Ön nyaralni megy. Az élelmiszerek minimális energiafogyasztás mellett maradnak frissek.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 313 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Fagyasztó |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 240 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Gyümölcs és zöldség rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 73 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 8 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | Compresor ProSmart Inverter NeoFrost Dual Cooling Harvest fresh |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Figyelmeztető fény Nyitott ajtó figyelmeztetés Vakáció mód |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V |
| Zajszint | 38 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 220 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.603 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 12 h |
| Méretek |
| Magasság | 172 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 65.5 cm |
| Súly | 60 kg |